Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Radio & Television » Supersonic Tv

Supersonic Tv

Supersonic Tv

Shiko Supersonic Tv live muzik shqip falas online. SuperSonic titullohet kompania qe boton muziken Shqiptare. Fillimet jane ne vitin 1992.

Supersonic Tv eshte nder te parat shtepi diskografike qe moren persiper botimin dhe shperndarjen e albumeve te para muzikore ne Shqiperi. Fillimet jane ne Audio Kasete dhe Video Kasete per te vazhduar ne CD dhe DVD.

Shiko Supersonic Tv live muzik shqip

Supersonic Tv is a general TV channel from Albania. Watch live Supersonic Tv online for free. Watch Supersonic Tv Live Broadcast Channel Online.

KLIKO KETU DHE SHIKO SUPERSONIC TV LIVE MUZIK SHQIP

Supersonic Tv Channel, Supersonic Tv Live Online. Ju urojme shikim sa më të kendshem. Faleminderit per viziten.

1 Comment

  1. sezi96 says:

    a mund ta trasmetoni kengen e bleros summer love rps sexy lady

Leave a Reply

© 2011 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress