Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Posts tagged with "Berisha"

Parlament, Berisha largon me force Bracen

Parlament, Berisha largon me force Bracen

Parlament, Berisha largon me force Bracen Incident në foltoren e Kuvendit. Kryeministri Sali Berisha shtyn nënkryetarin e grupit parlamentar të PS-së, Erjon Braçe, duke mos e lënë atë të mbarojë fjalën e tij për koncesionet e qeverisë, duke...
Wikileaks, dosja sekrete e ambasades amerikane

Wikileaks, dosja sekrete e ambasades amerikane

Wikileaks, dosja sekrete e ambasades amerikane Një radiografi e ashpër për shoqërinë shqiptare, një gjykim i akullt për çfarë vete keq në këtë vend dhe emrat e përgjegjësve të së keqes. Publikohen telegramet e Ambasadës Amerikane në...
Berisha inaguron segmentin Lezhe-Shenkoll

Berisha inaguron segmentin Lezhe-Shenkoll

Berisha inaguron segmentin Lezhe-Shenkoll Kryeministri Berisha ka inauguruar përfundimin e segmentit rrugor Lezhë-Shënkoll, një aks që lidh 20 mijë banorë të këtyre zonave. Në fjalën e tij kreu i qeverisë ka deklaruar se Shqiperia një vend...
Berisha hap fushaten ne Lezhe

Berisha hap fushaten ne Lezhe

Berisha hap fushaten ne Lezhe Kryeministri Sali Berisha ka prezantuar në Lezhe kandidatët e “Aleancës për qytetarin” për këtë qytet, Viktor Tushaj dhe atë të Shengjinit, Zef Gjoka. Gjatë fjalës së tij, kryeministri ka theksuar se do t’i...
Berisha: 20 Shkurti Koncert Festiv Live

Berisha: 20 Shkurti Koncert Festiv Live

Berisha: 20 Shkurti Koncert Festiv Live Sali Berisha, kryeminister i Shqiperise dhe kryetar i Partise Demokratike, gjatë fjalimit të mbajtur në koncertin-miting mesditën e sotme, e cilësoi 20 Shkurtin si “ditën e permbysjes së regjimit komunist...
Berisha anulon mitingun, Rama Jo

Berisha anulon mitingun, Rama Jo

Berisha anullon mitingun, Rama Jo Kryeministri Berisha pranoi të anulojë përfundimisht mitingun e parashikuar për të shtunën, të cilin e kishte konsideruar si një manifestim paqesor kundër dhunës. Deklarata erdhi gjatë mbledhjes së qeverisë,...
Berisha: 29 Janar manifestim kunder dhunes

Berisha: 29 Janar manifestim kunder dhunes

Berisha Konference per shtyp Kryeministri i vendit Sali Berisha ka paralajmëruar se demonstrates së dhunshme të organizuar me 21 Janar nga opozita do t’i përgjigjet me një miting paqesor diten e shtune. “Njoftoj mbajtjen e një mitingu paqesor...
Berisha: Rama kerkon pushtet me dhune

Berisha: Rama kerkon pushtet me dhune

Berisha: Rama kerkon pushtet me dhune Kryeministri i është përgjigjur nga Berati nismave të PS për protesta masive kundër qeverisë së tij, duke deklaruar se kërcënimet nuk e trembin. Gjatë një mitingu me rastin e 20-vjetorit të themelimit...
Ruci oferte Berishes: Ik, largohu

Ruci oferte Berishes: Ik, largohu

Ruci oferte Berishes: Ik, largohu Kryetari i grupit parlamentar socialist, Gramoz Ruci është shprehur skeptik për mbarëvajtjen e sesionit të ri parlamentar. Duke folur në seancën e parë për viti 2011, Ruci ka deklaruar se edhe ky sesion do të...
Drilon Hoxha: Sali Berisha mos vdeksh kurre

Drilon Hoxha: Sali Berisha mos vdeksh kurre

Drilon Hoxha: Sali Berisha mos vdeksh kurre Iku Agroni erdhi Driloni. Djaloshi 19-vjeçar, tregon pasionin e tij për humorin, bit-boxin, magjinë, pikturën. Hoxha tashmë është pjesë e trupës së aktorëve në “Portokalli” duke zëvendësuar...
© 2011 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress