Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Posts tagged with "Big Brother"

Big Brother, Genta Gjalpi foto seksuale ne faqe pornografike

Big Brother, Genta Gjalpi foto seksuale ne faqe pornografike

Big Brother, Genta Gjalpi foto seksuale ne faqe pornografike Gazetat e se shtunes 7 prill kane publikuar foto nga nje prej banoreve te Big Brother Albania 5. Gazeta Mapo publikon se Genta Gjalpi, banorja më karizmatike e dy javëve të para në “Big...
Big Brother, histori dashurie midis Ermalit dhe Francesken

Big Brother, histori dashurie midis Ermalit dhe Francesken

Big Brother, histori dashurie midis Ermalit dhe Francesken Ermali hyri që javën e parë në shtepine e Big Brother. Në javën e tretë ishte një garë e fortë për konkurrentë të rinj. Në balotazh ishte një zonjë dhe një zonjushë Franceska. Liami,...
Ervini nis aventuren me Nocen

Ervini nis aventuren me Nocen

Ervini nis aventuren me Nocen Ndoshta nuk do t’i kishit imagjinuar të dy në një lidhje dashurie, Ervin Sinjarin e BB4 dhe Najada Konomin, e njohur si Noçja e BB1. Më shumë se sa për protagonizmin e tyre në këtë “reality show”, ata morën...
Algen Nikolla del nga Big Brother

Algen Nikolla del nga Big Brother

Algen Nikolla del nga Big Brother Tensionet mes banorëve të shtëpisë, të mbartura nga java, shpërthyen mbrëmjen e së shtunës. Ata akuzuan njëri-tjetrin për thashetheme. Mes akuzave të ndërsjella, ato që dukeshin si shoqëri me baza, për...
Edisoni largohet nga Big Brother

Edisoni largohet nga Big Brother

Edisoni largohet nga Big Brother Big Brother vendosi ta largoj Edisonin nga shtepia me e famshme ne Shqiperi, per shkak te sjelljeve te tij. Edisoni largohet nga Big Brother Sjelljet e te cilit ndikuan drejtperdrejt tek banoret e tjere. Per kete shkak...
Jeta e Algenit mes femrave, luksit dhe VIP-ave

Jeta e Algenit mes femrave, luksit dhe VIP-ave

Janë miq prej vitit 1994 dhe ia dinë mirë sekretet njëri-tjetrit. Albert Ndreu, po ashtu një djalë lezhian, tregon gjithçka rreth sekreteve dhe jetës së 34-vjeçarit Algen Nikolla, në 20 vitet e jetës në Romë e Paris. Edhe pse vetë Algeni...
Algeni: “Ermela, nxjerrim Ervinin dhe lidhemi bashke”

Algeni: “Ermela, nxjerrim Ervinin dhe lidhemi bashke”

Algeni: Ermela, nxjerrim Ervinin dhe lidhemi bashke Banoret në dhomen e gjumit flasin për Ermelen, ndërsa Ogreni tashmë është larguar nga debatet dhe në sallon Petriti, Ervini, Ergysi dhe Ermela komentojnë Ogrenin dhe e quajnë si të gabuar faktin...
Algen Nikolla, lezhjani ne Big Brother

Algen Nikolla, lezhjani ne Big Brother

Algen Nikolla, lezhjani ne Big Brother Algen Nikolla eshte nder banoret e rinj te Big Brother Albania 4. Djaloshi Lezhjan me nje biznes te sukseshem ne France per paisje sigurie ka lene gjithcka per momentin per te marre pjese ne edicionin e rradhes Big...
Sinan Hoxha dhe Seldi kendojne bashke

Sinan Hoxha dhe Seldi kendojne bashke

Sinan Hoxha dhe Seldi kendojne bashke Dy personazhet më të përfolur këto kohë në faqet e shtypit rozë, këngëtari i muzikës popullore Sinan Hoxha dhe këngëtari e ish-konkurrenti i “Big Brother 3” në “Top Channel”, Seldi Qalliu, janë...
Jetmiri fitues i Big Brother 3

Jetmiri fitues i Big Brother 3

Jetmiri eshte fituesi i Big Brother 3 Jetmiri dhe Domenika ishin 2 finalistet e ketij edicioni. Per to ishte pergatitur nje surprize, klipet me momentet e tyre në këtë shtëpi dhe se si e komentojnë ata qëndrimin e tyre në BB. Më pas, për dy finalistët...
© 2010 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress