Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Posts tagged with "Edi Rama"

Berisha takon Ramen per Presidentit

Berisha takon Ramen per Presidentit

Berisha takon Ramen per Presidentit Kryeministri Sali Berisha, në emër të Partisë Demokratike dhe kreu i opozitës, Edi Rama, si përfaqësues i Partisë Socialiste, do të takohen sot në mbrëmje me qëllimin e gjetjes së konsensusit për emrin...
Nano kercenon Ramen: President ose krijoj Parti te re

Nano kercenon Ramen: President ose krijoj Parti te re

Nano kercenon Ramen: President ose krijoj Parti te re Në prag të takimit Berisha-Rama, rikthehet edhe kandidati i vetëshpallur për President, ish-lideri i së majtës Fatos Nano, i cili kërcënon me lëvizje politike nëse nuk mbështetet nga Partia...
Presidenti, Fatos Nano takon kryeministrin Berisha

Presidenti, Fatos Nano takon kryeministrin Berisha

Presidenti, Fatos Nano takon kryeministrin Berisha Ish-lideri i socialist Fatos Nano nuk ka marrë mbështetjen e kryeministrit Berisha për ambicien e tij për postin e presidentit të vendit. Qëndrimi zyrtar është bërë i njohur pas takimit të...
Video Pergjimi, Rama: te hetohet Prifti

Video Pergjimi, Rama: te hetohet Prifti

Video Pergjimi, Rama: Prifti te hetohet Një ditë pas publikimit edhe të videove, që implikojnë në afera edhe ish-ministrin e Ekonomisë Dritan Prifti, kreu i opozitës Edi Rama, deklaroi se drejtësia duhet të hetojë të gjitha informacionet që...
Perjashtohet nga Partia Socialiste Kastriot Islami

Perjashtohet nga Partia Socialiste Kastriot Islami

Perjashtohet nga Partia Socialiste Kastriot Islami Perjashtohet nga Partia Socialiste Kastriot Islami. Zhvillimet të papritura në Partinë Socialiste kane ndodhur ku një prej zërave më kritikë të kreut të PS-së, Edi Rama, Kastriot Islami mësohet...
FRESSH, leter ambasadave: Edi Rama shkriu Forumin

FRESSH, leter ambasadave: Edi Rama shkriu Forumin

FRESSH, leter ambasadave: Edi Rama shkriu Forumin Drejtues të FRESSH u janë drejtuar me një letër tetë ambasadoreve më të rëndësishëm në Tiranë lidhur me vendimin e marrë nga kreu i PS, Edi Rama për shkrirjen e këtij Forumi. Letra ka mbërritur...
Ndoc Lleshi: Arsyet pse mbeshtes Viktor Tushen

Ndoc Lleshi: Arsyet pse mbeshtes Viktor Tushen

Ndoc Lleshi: Arsyet pse mbeshtes Viktor Tushen Ndoc Lleshi, ish-kryetar Organizate i PS-së së Lezhës, bashkë me një grup anëtarësh dhe simpatizantësh, mbështesin Viktor Tushën për këtë bashki. Përmes një prononcimi për gazetën “Panorama”,...
Rama ne familjen e Aleks Nikes

Rama ne familjen e Aleks Nikes

Rama ne familjen e Aleks Nikes Nje e dielë e tretë ngushëlluese, kjo e sotmja, për kryetarin e Partise Socialiste, Edi Rama i cili bashkë me nënën e tij, Aneta dhe bashkëshorten Linda kanë shkuar në familjen e Aleks Nikes në Lezhe, 35 vjeçarit...
Rama: Demonstrate ne shesh me 18 shkurt

Rama: Demonstrate ne shesh me 18 shkurt

Rama: Demonstrate ne shesh me 18 shkurt Edi Rama tha dje nga selia rozë, menjëherë pas seancës parlamentare, se demonstratat e opozites do të jetë paqësore dhe do të kërkohet largimi i qeverisë përmes zgjedhjeve të reja. “Ne do të...
Xhaxhai: Te zbardhet vrasja e Aleks Nikes

Xhaxhai: Te zbardhet vrasja e Aleks Nikes

Xhaxhai: Te zbardhet vrasja e Aleks Nikes Mes loteve e dhimbjes së qindra pjesëmarrësve u krye ceremonia mortore e babait të dy femijeve, i cili humbi jetën në Turqi, 16 ditë pas plagosjes me një plumb në koke, gjatë demonstrates së 21 janarit. Në...
© 2011 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress