Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Posts tagged with "Facebook"

Facebook, si ndikon ne lidhjen tuaj ne cift

Facebook, si ndikon ne lidhjen tuaj ne cift

Facebook, si ndikon ne lidhjen tuaj ne cift Ekspertët që punojnë nëpër këshillimore lidhjesh shpesh pohojnë se çiftet kanë probleme për shkak të Facebookut. Arsye e shpeshtë për zënkë është vendimi për vendosjen e statusit të lidhjes...
Tradhetia me te dashurat virtuale

Tradhetia me te dashurat virtuale

Tradhetia me te dashurat virtuale Më ka tradhtuar! Nuk e di në do mundem ta shoh në sy. Nuk di si do bëj për të rifituar prapë besimin te ai. Tradhtari! Kjo ndodh. Dhe të reagosh nuk është aspak e çuditshme, absolutisht, duke qenë se tradhtia...
Yahoo padit Facebook

Yahoo padit Facebook

Yahoo padit Facebook Kompania Yahoo paditi rrjetin social, Facebook për 10 patenta që përfshijnë metoda dhe sisteme reklamimi në internet. Sipas mediave amerikane padia është bërë në gjykatën federale të San Hozes në Kaliforni. Yahoo padit...
Facebook Interests, nje gazete personale per secilin

Facebook Interests, nje gazete personale per secilin

Facebook Interests, nje gazete personale per secilin Facebook ka njoftuar se brenda javësh do të lancojë funksionin e ri “Interest Lists”. Duket se listat e interesit do të paraqiten në llogaritë e përdoruesve të Facebook rastësisht dhe disa...
Facebook nxjerr “ne shitje” perdoruesit

Facebook nxjerr “ne shitje” perdoruesit

Facebook nxjerr “ne shitje” perdoruesit Lajmërimi se “Facebook”, rrjeti më i madh shoqëror, është duke planifikuar të shesë pesë miliardë aksione në bursë, duke vlerësuar kompaninë në total në 100 miliardë dollarë, ka krijuar...
Sherret qe nisin ne Facebook

Sherret qe nisin ne Facebook

Sherret qe nisin nga Facebook Rrjeti social “Facebook” është kthyer shpesh në arenë sherresh “me libër shtëpie” mes adoleshentëve. Nxehja e parë mes një konflikt fillon virtualisht e më pas të prekurit zbresin në botën reale duke...
Facebook eshte edhe per gjysherit

Facebook eshte edhe per gjysherit

Facebook eshte edhe per gjysherit 60-vjeçarët janë pjesa e popullsisë që vazhdon të rritet nëpër rrjetet sociale. Të moshuarit kanë zbuluar se falë internetit mund të jenë në kontakt me fëmijët, nipërit, të rigjejnë miqtë e vjetër,...
Çfare ndodh ne internet per 60 sekonda?

Çfare ndodh ne internet per 60 sekonda?

Çfare ndodh ne internet per 60 sekonda? Për 60 sekonda Google u përgjigjet rreth 700 000 kërkesave për kërkim, shkarkohen rreth 600 video në Youtube, publikohen 500 000 komente në Facebook, shkëmbehen mbi 90 000 Twitera, dërgohen 168 milionë...
Protestuesi, personazhi i vitit 2011 ne “Time”

Protestuesi, personazhi i vitit 2011 ne “Time”

Një personazh i vetëm, që i përmbledh të gjithë. Prej pesë vitesh nuk zbatohej kjo formulë nga revista prestigjoze “Time” e cila ka zgjedhur si personazh të 2011-ës “Protestuesin”. I gjithë ky vit u shënua nga protesta në shumë vende...
Zajmina Vasjari: Pedagoget i kam fansa

Zajmina Vasjari: Pedagoget i kam fansa

Zajmina Vasjari: Pedagoget i kam fansa Zajmina Vasjari është padyshim një ndër personazhet më të përfolur në Shqipëri. Një personazh i komentuar shumë në media, por që për habinë e të gjithëve shumë pak për jetën e saj private. E bukur...
© 2011 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress