Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Posts tagged with "femije"

Te flasesh me psikologun apo me prinderit?

Te flasesh me psikologun apo me prinderit?

Te flasesh me psikologun apo me prinderit? Heshtja është shqetësuese për prindërit e adoleshentëve, të cilët vuajnë nga ndjenja e humbjes së kontrollit mbi atë që po ndodh me fëmijët e tyre. Ata nuk dinë se cilat mund të jenë mjetet e...
Te kerkosh falje eshte shenje force apo dobesie?

Te kerkosh falje eshte shenje force apo dobesie?

Te kerkosh falje eshte shenje force apo dobesie? Keqkuptimet me të tjerët janë pjesë e ditës së çdo njeriu: një zhgënjim, një veprim me ose pa dashje, një zënkë mes miqsh, me bashkëshortin, fëmijët ose me një kolege. Por çfarë mbetet...
Lojrat ne kompjuter, te preferuara nga adoleshentet

Lojrat ne kompjuter, te preferuara nga adoleshentet

Lojrat ne kompjuter, te preferuara nga adoleshentet Orët e shumta që fëmijët dhe adoleshentët kalojnë në internet po bëhen gjithnjë e më shumë shqetësuese për prindërit, të cilët duket patur pak njohuri nga teknologjia. Nuk dinë se ka...
Facebook eshte edhe per gjysherit

Facebook eshte edhe per gjysherit

Facebook eshte edhe per gjysherit 60-vjeçarët janë pjesa e popullsisë që vazhdon të rritet nëpër rrjetet sociale. Të moshuarit kanë zbuluar se falë internetit mund të jenë në kontakt me fëmijët, nipërit, të rigjejnë miqtë e vjetër,...
Lufte apo seks

Lufte apo seks

Lufte apo seks Lufte apo Seks. Ne Britani, kthehen 12 ushtare shtatzene nga lufta ne Afganistan. Dymbëdhjetë ushtare britanike janë urdhëruar të kthehen në shtepi prej Afganistanit, pasi kishin mbetur shtatzene. Sipas “Daily mail” ato janë...
Mubarak, njeriu me i pasur ne bote?

Mubarak, njeriu me i pasur ne bote?

Mubarak, njeriu me i pasur ne bote? Pasuria e presidentit egjiptian, Hosni Mubarak, dhe e familjes së tij (gruas Suzanne dhe femijeve Gemal dhe Alaa) mendohet të jetë nga 40 deri në 70 miliarde dollare. Kjo shumë del nga ekspertët e Lindjes së...
Xhaxhai: Te zbardhet vrasja e Aleks Nikes

Xhaxhai: Te zbardhet vrasja e Aleks Nikes

Xhaxhai: Te zbardhet vrasja e Aleks Nikes Mes loteve e dhimbjes së qindra pjesëmarrësve u krye ceremonia mortore e babait të dy femijeve, i cili humbi jetën në Turqi, 16 ditë pas plagosjes me një plumb në koke, gjatë demonstrates së 21 janarit. Në...
Behet gjysh ne moshen 29 vjeçare

Behet gjysh ne moshen 29 vjeçare

Behet gjysh ne moshen 29 vjeçare “Kjo është çmenduri, do të bëhem gjysh” deklaroi me eufori britaniku, i cili është vetëm 29 vjeç. Ai u bë baba në moshën 14 vjeçare, ndërsa vajza e tij 15 vjeçe pritet të lindë së shpejti një femije. Ajo...
Menyrat si te mesosh gjuhe te huaja

Menyrat si te mesosh gjuhe te huaja

Menyrat si te mesosh gjuhet e huaja Ja një listë këshillash sa argëtuese aq edhe të vlefshme për të mësuar sa më shpejt gjuhët e huaja: nga filmat, këngët e deri te komunikimi i përditshëm për të pasuruar fjalorin. Por mbi të gjitha,...
Grate shtatzena

Grate shtatzena

Grate shtatzena Po rripit të sigurimit, fluturimeve me avion dhe raporteve seksuale. Jo alkolit, duhanit, zhytjeve nënujore dhe përdorimit të kurave natyrale kundër të vjellave, duke nisur që nga produktet me bazë xhenxhefili. Axhenda e shtatzënisë...
© 2010 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress