Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Posts tagged with "femra"

Foto Interesante dhe te Bukura

Foto Interesante dhe te Bukura

Foto Interesante Foto Interesante te bukura ne internet, fotografi interesante, foto qesharake dhe gazmore, foto cudira nga bota per meshkuj dhe femra, zbavitje dhe argetim. Photo funny pictures. Keto foto jane shume te bukura dhe interesante per profilin...
Arsyet pse nuk kuptohen meshkujt me femrat

Arsyet pse nuk kuptohen meshkujt me femrat

Arsyet pse nuk kuptohen meshkujt me femrat Femrat dhe meshkujt edhe pse mund te dashurohen fort, mjafton një mosmarrëveshje e vogel dhe nisin grindjet dhe sherret e gjata. Por, si të mos biem në këto kurthe, si t’i evitojmë ata. ‘Nëse mendon...
Elvana Gjata dobesohet per Dancing with the Stars

Elvana Gjata dobesohet per Dancing with the Stars

Elvana Gjata dobesohet per Dancing with the Stars Ka lënë koncertet për t’iu dedikuar garës së “Dancing with the stars”, që pritet të fillojë për pak ditë në ekranin e Vizion Plus”. Këngëtarja Elvana Gjata hyn në këtë garë e përgatitur...
Keqtrajtimi ne vendin e punes, demton martesen

Keqtrajtimi ne vendin e punes, demton martesen

Keqtrajtimi ne vendin e punes, demton martesen Hulumtimet kanë vërtetuar se pakënaqësia në vendin e punës ndikon edhe në jetën private. Keqtrajtimi në vendin e punës shkakton humbjen e vetërespektit, përderisa rreth 50% e sëmundjeve vijnë...
Kim Kardashian, femra me e kerkuar nga shqiptaret

Kim Kardashian, femra me e kerkuar nga shqiptaret

Kim Kardashian, femra me e kerkuan nga shqiptaret Ajo është një ndër femrat më të kërkuara në internet. Kjo jo vetëm në planin ndërkombëtare por veçanërisht edhe në Shqipëri. Meshkujt por edhe femrat e vendit tonë si duket ndjekin vazhdimisht...
BOO: qeni me i bukur ne bote

BOO: qeni me i bukur ne bote

BOO: qeni me i bukur ne bote Boo ka rreth 2 milionë fansa në Facebook, por nuk është as aktor dhe as këngëtar. Boo është një qenush i cili ka famën që shumë njerëz ëndërrojnë dhe gjithashtu ka shumë sukses me femrat: vitin e kaluar Kim...
Flori Mumajesi: Elvana me e mira

Flori Mumajesi: Elvana me e mira

Flori Mumajesi: Elvana me e mira Duke qenë se revistat në Shqipëri më së shumti janë të “uzurpuara” nga femrat, kantautori hitbërës Flor Mumajesi ka gjetur një tjetër tribunë për t’u rrëfyer. Pikërisht revistën “Select”, që...
Grekja, prostitute ne Tale te Lezhes

Grekja, prostitute ne Tale te Lezhes

Grekja, prostitute ne Tale te Lezhes Dy mirditore kanë rënë pranga falë një operacioni të mirë-organizuar të strukturës së anti-trafiqeve. Leke Picaku dhe Kujtim Frroku janë të akuzuar se kanë shfrytëzuar një shtetase greke në vendin tonë,...
Jeta e Algenit mes femrave, luksit dhe VIP-ave

Jeta e Algenit mes femrave, luksit dhe VIP-ave

Janë miq prej vitit 1994 dhe ia dinë mirë sekretet njëri-tjetrit. Albert Ndreu, po ashtu një djalë lezhian, tregon gjithçka rreth sekreteve dhe jetës së 34-vjeçarit Algen Nikolla, në 20 vitet e jetës në Romë e Paris. Edhe pse vetë Algeni...
Me i madh gjoksi, me shume bakshishe!

Me i madh gjoksi, me shume bakshishe!

Me i madh gjoksi, me shume bakshishe! Një studim i publikuar në revisten “The Week” zbuloi se kamarieret me gjoks më të madh arrijnë të fitojnë më shumë para në bakshishe. Kerkimet u ndërmorrën nga Micheal Lynn, docent i Universitetit...
© 2011 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress