Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Posts tagged with "fotografi"

Organizimi i dasmes, momentet e bukura te jetes suaj

Organizimi i dasmes, momentet e bukura te jetes suaj

Organizimi i dasmes, momentet e bukura te jetes suaj Organizimi i dasmës është një nga gjërat më të vështira, por dhe më të bukura. Kërkon punë, kohë, durim dhe mbi të gjitha shumë para. Që në fëmijëri mendojmë për dasmën tonë ideale....
Kim Kardashian kalon Presidentin Obama ne “Twitter”

Kim Kardashian kalon Presidentin Obama ne “Twitter”

Kim Kardashian kalon Presidentin Obama ne "Twitter" Kim Kardashian arriti një sukses krejtësisht të veçantë ditën e premte, kur preku kuotën e 14 milionë ndjekësve në “Twitter”, më shumë se presidenti Barack Obama. Fansat e Kim...
Facebook eshte edhe per gjysherit

Facebook eshte edhe per gjysherit

Facebook eshte edhe per gjysherit 60-vjeçarët janë pjesa e popullsisë që vazhdon të rritet nëpër rrjetet sociale. Të moshuarit kanë zbuluar se falë internetit mund të jenë në kontakt me fëmijët, nipërit, të rigjejnë miqtë e vjetër,...
Gjej partner ne Internet

Gjej partner ne Internet

Gjej partner ne Internet Në kohën moderne gjithnjë e më shumë njerëz orientohen në kërkimin e partnerit në internet. Shumë ‘beqarë’ i qasen internetit për ta kërkuar shpirtin e tyre binjak, mirëpo planet e tyre shpesh bien në ujë si...
Problemet me shikimin

Problemet me shikimin

Problemet me shikimin Nëse kaloni shumë kohë para kompjuterit, lodhja mund të paraqitet si pasojë e fokusimit të shprehur në fotografinë e ekranit ose si pasojë e pozitës jo të drejtë dhe qëndrimit të gjatë në pozitën e ulur. Problemet...
Vrasesi bie ne dashuri me viktimen

Vrasesi bie ne dashuri me viktimen

Vrasesi bie ne dashuri me viktimen Një vrasës i punësuar ra në dashuri me viktimën e saj e më pas iu desh të manipulonte vdekjen e saj me ndihmën e salcës së domates. Carlos Roberto de Jesus, nga Brazili, ishte paguar rreth 400 euro për të...
BOO: qeni me i bukur ne bote

BOO: qeni me i bukur ne bote

BOO: qeni me i bukur ne bote Boo ka rreth 2 milionë fansa në Facebook, por nuk është as aktor dhe as këngëtar. Boo është një qenush i cili ka famën që shumë njerëz ëndërrojnë dhe gjithashtu ka shumë sukses me femrat: vitin e kaluar Kim...
Fototeka Marubi – Arti i Fotografise Kombetare

Fototeka Marubi – Arti i Fotografise Kombetare

Pietro Marubi "Piacenza 1834 – Shkoder, 1903" Fototeka Kombetare “Marubi” është një nga instituicionet kulturore, me vlera kombëtare në Shqipëri. Aty ruhen disa mijëra fotografi, të realizuara nga fotografët më të njohur shqiptarë. Mes...
Samsung prezanton modelin Galaxy Ace

Samsung prezanton modelin Galaxy Ace

Samsung prezanton modelin Galaxy Ace Ne edhe më herët kemi parë disa fotografi dhe specifika të modelit të ri të telefonit të mençur Samsung, përkatësisht modelit Samsung Galaxy Ace (S5830). Tani Samsung ka njoftuar edhe zyrtarisht për anëtarin...
Lezha, foto nga ajri

Lezha, foto nga ajri

Keto Fotografi jane bere ne Gusht te vitit 2010 nga mali i Tyrbes. Foto nga Lezha, Fotografi nga Lezha, Pamje nga Lezha, Lezha Foto, Foto nga Ajri, Foto shengjini, Foto Lezha, Foto nga Lezha dhe Shengjini. Lezha Gusht 2010, Foto te ndryshme nga Lezha,...
© 2011 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress