Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Posts tagged with "internet"

Lorik Cana, shqiptari me i klikuar ne Youtube

Lorik Cana, shqiptari me i klikuar ne Youtube

Lorik Cana, shqiptari me i klikuar ne Youtube Rrjeti më i madh social i videove në internet, Youtube, së fundmi ka prezantuar me detaje statistikat për artistët dhe personat më të kërkuar në këtë rrjet. E merrni apo jo me mend, në listën...
Lojrat ne kompjuter, te preferuara nga adoleshentet

Lojrat ne kompjuter, te preferuara nga adoleshentet

Lojrat ne kompjuter, te preferuara nga adoleshentet Orët e shumta që fëmijët dhe adoleshentët kalojnë në internet po bëhen gjithnjë e më shumë shqetësuese për prindërit, të cilët duket patur pak njohuri nga teknologjia. Nuk dinë se ka...
Facebook eshte edhe per gjysherit

Facebook eshte edhe per gjysherit

Facebook eshte edhe per gjysherit 60-vjeçarët janë pjesa e popullsisë që vazhdon të rritet nëpër rrjetet sociale. Të moshuarit kanë zbuluar se falë internetit mund të jenë në kontakt me fëmijët, nipërit, të rigjejnë miqtë e vjetër,...
Çfare ndodh ne internet per 60 sekonda?

Çfare ndodh ne internet per 60 sekonda?

Çfare ndodh ne internet per 60 sekonda? Për 60 sekonda Google u përgjigjet rreth 700 000 kërkesave për kërkim, shkarkohen rreth 600 video në Youtube, publikohen 500 000 komente në Facebook, shkëmbehen mbi 90 000 Twitera, dërgohen 168 milionë...
Kim Kardashian, femra me e kerkuar nga shqiptaret

Kim Kardashian, femra me e kerkuar nga shqiptaret

Kim Kardashian, femra me e kerkuan nga shqiptaret Ajo është një ndër femrat më të kërkuara në internet. Kjo jo vetëm në planin ndërkombëtare por veçanërisht edhe në Shqipëri. Meshkujt por edhe femrat e vendit tonë si duket ndjekin vazhdimisht...
Gjej partner ne Internet

Gjej partner ne Internet

Gjej partner ne Internet Në kohën moderne gjithnjë e më shumë njerëz orientohen në kërkimin e partnerit në internet. Shumë ‘beqarë’ i qasen internetit për ta kërkuar shpirtin e tyre binjak, mirëpo planet e tyre shpesh bien në ujë si...
Facebook monitoron gjithcka shikoni ne internet

Facebook monitoron gjithcka shikoni ne internet

Facebook monitoron gjithcka shikoni ne internet Facebook ka pranuar se monitoron çdo faqe në internet që shohin anëtarët e saj, edhe kur ata nuk janë duke përdorur Facebook. Ky është një skandal i rëndë privatesie Facebook alarm ndaj dhunimit...
Video shokuese: qellohet me arme para Kryeministrise

Video shokuese: qellohet me arme para Kryeministrise

Video Shokuese: qellohet me arme para kryeministrise Një video e publikuar në internet tregon në sekonden e 13 të kësaj video të shkurtër, shikohet një person i cili pasi qellohet bie perdhe. Personi mendohet të jetë një nga tre të vrarët...
Vendet me te cmendura pas internetit

Vendet me te cmendura pas internetit

Vendet me te cmendura pas internetit Sipas “comscore.com”, kanadezët zënë vendin e parë si populli që harxhon më shumë kohë në internet, plot 2500 minuta në muaj, teksa në vendin e dytë renditen izraelitët me 2300 minuta. Në deklaratën...
Yahoo bie, Google dhe Bing ngriten

Yahoo bie, Google dhe Bing ngriten

Yahoo bie, Google dhe Bing ngriten Sipas të dhënave të nxjerra nga kompania e hulumtimeve, comScore, thuhet se Yahoo po vazhdon të humb pjesë të rëndësishme të tregut të kerkimit në internet brenda SHBA-ve. Pjesëmarrja e motorit të kerkimit...
© 2011 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress