Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Posts tagged with "Lezha online"

Terms Of Use

Terms Of Use

Terms Of Use By using and accessing this website, www.lezha.eu (collectively referred to as the “Site” or “Lezha Online” in these Terms of Service), you (“you”, “user” or, “end user”) agree to...
Marketing

Marketing

Marketing Online Dear representatives of the entities, Lezha.Eu brings you its offer in the field of Marketing serving advertising representatives of their subjects. All concerned, whether they are public entities, private or NGO, you provide the site...
Contact Us

Contact Us

Contact Us Dear visitors Contact us and Ask more information about the portal “Lezha Online”. If you have questions, requests, suggestions, do not hesitate to contact us. Contact Us Lezha Online 1. Business representatives click Marketing 2....
Links

Links

Partnership Lezha Online Dear Webmasters Partnership and Cooperation with sites. Link Exhange, Blogroll, Add Url. If you arrived at this site, believe that you are interested to establish partnership with Lezha Online. Partnership with Lezha Online Then...
Posto Artikull

Posto Artikull

Posto Artikull Jeni deshmitare i nje ngjarjeje ne Lezhe? Shihni njeri duke keqtrajtuar? Shihni abuzime te ndryshme? Jeni gazetare pa pervoje, ose deshironi te beheni gazetare? Deshironi te publikosh dicka qe mendon se eshte ne sherbim te komunitetit te...
Polls Archive

Polls Archive

Polls Archive Polls Archive, Sondazhet, shiko sondazhet e dites se sotme, shiko sondazhet gjate gjithe kohes, perditesohu me sondazhet e dites, javes, muajit dhe vitit. Sondazhet qe flasin per Aktualitet, Politike, Sport, Kuriozitete, Kulture, Turizem,...
Shengjin, banoret te pakenaqur nga infrastruktura dhe gjelberimi

Shengjin, banoret te pakenaqur nga infrastruktura dhe gjelberimi

Shengjin, banoret te pakenaqur nga infrastruktura dhe gjelberimi Banoret e qytetit bregdetar te Shengjinit jane te pakenaqur nga infrastuktura rrugore dhe gjeberimi. Rruget pergjate qendres dhe lagjeve te qytetit mbeten ne gjendje te mjeruar edhe mbas...
Lezhe, 115 vjecarja drejt Guinness

Lezhe, 115 vjecarja drejt Guinness

Lezhe, Dile Jaku 115 vjecarja drejt Guinness Data 5 korrik 1895 do të shënonte ardhjen në jetë të gruas, e cila ka mbushur plot 115 vjet jetë. Dile Jaku nga fshati Balldre i Lezhës apo siç e thërrasin ndryshe “Nene Dila” ka jetuar në plot...
Si te mbroheni nga i ftohti

Si te mbroheni nga i ftohti

Si te mbroheni nga i ftohti Simptomat e ftohjes nuk janë rezultat i ndikimit destruktiv të virusit, por mënyra në të cilën imuniteti juaj reagon në ta. Në të vërtetë, simptomat e fortë të ftohjes janë rezultat i imunitetit të fortë, e...
Shpallet i pafajshem.. pas 30 vite burg

Shpallet i pafajshem.. pas 30 vite burg

Cornelio Dupree Shpallet i pafajshem.. pas 30 vite burg Falë provave të ADN-së, një shtetas amerikan 51-vjeçar është liruar nga akuzat për perdhunim dhe grabitje nga viti 1979, për të cilat ka vuajtur dënim me burg më shumë se 30 vjet. Gjykatesi...
© 2011 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress