Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Posts tagged with "Lezhe"

Lezhe, ekzekutohet 25-vjecari pas nje sherri ne lokal

Lezhe, ekzekutohet 25-vjecari pas nje sherri ne lokal

Lezhe, ekzekutohet 25-vjecari pas nje sherri ne lokal Ekzekutohet me armë zjarri 25-vjecari me emrin Martin Shtjefni nga Lezha ne oret e para te mengjesit te se enjtes dhe policia ka identifikuar autorin e dyshuar. Burime nga policia e Lezhes, bëjnë...
Historia e Klubit Sportiv Beselidhja

Historia e Klubit Sportiv Beselidhja

Historia e Klubit Sportiv Beselidhja Klubi Sportiv Besëlidhja Lezhë u themelua më 17 nëntor të vitit 1930. Në vitin 1937 Besëlidhja ka debutuar për herë të parë në Kategorinë Superiore (Superligë). Që nga themelimi KS Beselidhja ka arritur...
Kthejne emigrantin nga Anglia, vetvritet duke u hedhur nga ballkoni

Kthejne emigrantin nga Anglia, vetvritet duke u hedhur nga ballkoni

Kthejne emigrantin nga Anglia, vetvritet duke u hedhur nga ballkoni Lezhë një i ri është hedhur nga kati i gjashtë, dhe për pasojë ka gjetur edhe vdekjen. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen “Gurra”, ku shtetasi Elkir Doda, 27 vjeç, është...
Dita nderkombetare e monumenteve dhe siteve kulturore

Dita nderkombetare e monumenteve dhe siteve kulturore

Dita nderkombetare e monumenteve dhe siteve kulturore Janë pasuri të vyera që trashëgohen brez pas brezi, janë pjesë e historisë, zbukurojnë vendet ku ndodhen, duke rrëfyer kulturen dhe civilizimin e tyre, jane monumentet e kulturës. 18 prilli...
Vdes 117-vjecarja nga Lezha, pretendente per Guinness

Vdes 117-vjecarja nga Lezha, pretendente per Guinness

Vdes 117-vjecarja nga Lezha, pretendente per Guinness Vdes në moshën 117-vjecare Dila Jaku, një nga personat me jetëgjatë në Shqipëri. E moshuara nga fshati Balldre i Lezhës ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm për shkaqe natyrore. E lindur...
Lezhe, vret veten 40-vjecari diten e Pashkeve

Lezhe, vret veten 40-vjecari diten e Pashkeve

Lezhe, vret veten 40-vjecari diten e Pashkeve Gjendet i vrarë të dielën e Pashkëve babai i dy fëmijëve. Martin Përgjoni, 40 vjeç, nga Barbulloja e Re në Lezhë, është qëlluar me një armë zjarri automatike të shtunën. Përgjoni është...
Shes 2700m2 truall ne Kune Shengjin

Shes 2700m2 truall ne Kune Shengjin

Shes 2700m2 truall ne Kune Shengjin Shes 2700m2 truall ne Kune , ne plazhin e Shengjinit, direkt ne bregdet. Paraqitja, paralel me bregdetin gjeresi 30 m linear dhe thellesi 90m2. Truall fantastik per investim. Lezhe, Shengjin, vetem ai qe do ta shikoje...
Lezhe, shiten apartamente dhe ambjente biznesi prane tregut industrial

Lezhe, shiten apartamente dhe ambjente biznesi prane tregut industrial

Apartament Tregu Lezhe1 Lezhe, Shiten apartamente dhe njesi sherbimi. Pallati eshte 8 katesh (4 kate qendra banimi dhe 4 kate njesi sherbimi) 1 kat parking. Lezhe, shiten apartamente dhe ambjente biznesi prane tregut industrial Vendodhja eshte shume e...
Shengjin; Shes Apartamente prane Hotel Ermiri

Shengjin; Shes Apartamente prane Hotel Ermiri

Shengjin Pallat i Ri Foto.1 Pallat i Ri: Shes apartamente ne Shengjin, Pallati ndodhet ne qender te Shengjinit, me pamje nga deti, afert Hotel Ermiri Palace. Vendodhja e pallatit eshte shume e mire, me parking nen-toke, ashensor dhe ballkone dhe pamjen...
Junik Shpk

Junik Shpk

Junik Shpk Foto.1 Junik Shpk operon ne vepra inxhinierike e ndërtime civile. Kompania është aktive në Qarkun e Lezhës dhe ka një përvojë 16 vjecare në treg. Junik Shpk Administrator: Dede Maluta Adresë: Lagjja SMT, Ndertese 2-Kateshe, kati 2,...
© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress