Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Posts tagged with "ndeshje koment shqip"

Ndeshja Itali – Shqiperi Live

Ndeshja Itali – Shqiperi Live

Ndeshja Itali – Shqiperi Live Shiko ndeshjen Itali vs Shqiperi live me koment shqip falas online. Ndeshja miqsore Itali – Shqiperi do te luhet ne Genova me date 18 Nentor ne Stadiumin e Luigi Ferraris ne oren 20:45. Ndeshja miqesore Itali...
Ndeshja Serbi vs Shqiperi live

Ndeshja Serbi vs Shqiperi live

Ndeshja Serbi vs Shqiperi live Shiko ndeshjen Serbi – Shqiperi live me koment shqip falas online. Ndeshja Serbi – Shqiperi do te luhet me 14 Tetor ora 20:45 ne Serbi ne stadiumin e Partizanit te Beogradit, per Euro France 2016. Kombetarja...
Ndeshja Juventus – Roma live

Ndeshja Juventus – Roma live

Ndeshja Juventus – Roma live Shiko ndeshjen Juventus vs Roma me koment shqip live. Supersfida e ndeshjes se sotme Juventus – Roma live te kampionatit italian te futbollit Seria A falas shqip online. Ndeshja Juventus vs Roma live po pergatitet...
Ndeshja Shqiperi vs Bjellorusi live

Ndeshja Shqiperi vs Bjellorusi live

Ndeshja Shqiperi vs Bjellorusi live Shiko ndeshjen Shqiperi – Bjellorusi live me koment shqip falas online. Ndeshja Shqiperi – Bjellorusi do te luhet me 15 Nentor ora 17:00 ne Antalia, Turqi. Ndeshja miqesore e futbollit Shqiperi – Bjellorusi...
Ndeshja Real Madrid Vs Juventus live

Ndeshja Real Madrid Vs Juventus live

Ndeshja Real Madrid Vs Juventus live Shiko ndeshjen Real Madrid vs Juventus live me koment shqip. Bota e futbollit do ta përjetojë mbrëmjen e sotme si një nga ndeshjet dhe përballjet më spektakolare ne Champions League. Ndeshja Real Madrid –...
Ndeshja Norvegji – Shqiperi Live

Ndeshja Norvegji – Shqiperi Live

Ndeshja Norvegji – Shqiperi Live Shiko ndeshje Norvegji Vs Shqiperi live me koment shqip falas online, qe do te luhet me 22 Mars, ora 19.00, ne stadiumin e Oslos. Ndeshja e futbollit e radhes Norvegji – Shqiperi live eliminatore per Boterorin...
Ndeshja Bayern Munich Vs Borussia Dortmund Live

Ndeshja Bayern Munich Vs Borussia Dortmund Live

Ndeshja Bayern Munich Vs Borussia Dortmund Live Shiko ndeshjen Bayern Munich – Borussia Dortmund live me koment shqip. Kjo eshte nje ndeshje e rendesishme per Kupen e Gjermanise e cila do te saktesoje dhe me te mirin e kampionatit te futbollit. Shiko...
Ndeshja Roma Vs Juventus Live

Ndeshja Roma Vs Juventus Live

Ndeshja Roma Vs Juventus Live Shiko ndeshjen Roma – Juventus me koment shqip live. Supersfida e ndeshjes se sotme te kampionatit italian te futbollit Seria A falas shqip online. Roma do të kërkojë të rigjejë fitoren, ndersa Juventusi po konfirmon...
Ndeshjet e Sotme Live

Ndeshjet e Sotme Live

Ndeshjet e Sotme Live Shiko ndeshjet e sotme live me koment shqip. Shiko ndeshje direkt live, ndeshjet e dites se sotme dhe te ardhshme falas online. Rezultate futbolli, ndeshje futbolli dhe kuota sot, Tabela e klasifikimeve sport live. Zbulolohen formacionet...
Ndeshja Shqiperi – Islande live

Ndeshja Shqiperi – Islande live

Shiko Shqiperi Vs Islande Shiko ndeshjen Shqiperi Vs Islande live shqip falas online. Ndeshja eliminatore e kampionatit Boteror Brazil 2014 do te luhet diten e Premte me 12 Tetor, ora 19:00 ne stadiumin Qemal Stafa. Trajneri i Kombetares se Shqipërise,...
© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress