Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Posts tagged with "Partia Socialiste"

Deputeti i Lezhes Gjovalin Kadeli iken nga PD shkon tek LSI

Deputeti i Lezhes Gjovalin Kadeli iken nga PD shkon tek LSI

Deputeti i Lezhes Gjovalin Kadeli iken nga PD shkon tek LSI Deputeti Gjovalin Kadeli ish kryetar i Partise Socialiste ne Lezhe, i cili në zgjedhjet e 23 qershorit iu bashkua Partisë Demokratike, do t’i bashkohet se fundmi Levizjes Socialiste per Integrim. Gjovalin...
Nano kercenon Ramen: President ose krijoj Parti te re

Nano kercenon Ramen: President ose krijoj Parti te re

Nano kercenon Ramen: President ose krijoj Parti te re Në prag të takimit Berisha-Rama, rikthehet edhe kandidati i vetëshpallur për President, ish-lideri i së majtës Fatos Nano, i cili kërcënon me lëvizje politike nëse nuk mbështetet nga Partia...
Video Pergjimi, Rama: te hetohet Prifti

Video Pergjimi, Rama: te hetohet Prifti

Video Pergjimi, Rama: Prifti te hetohet Një ditë pas publikimit edhe të videove, që implikojnë në afera edhe ish-ministrin e Ekonomisë Dritan Prifti, kreu i opozitës Edi Rama, deklaroi se drejtësia duhet të hetojë të gjitha informacionet që...
Perjashtohet nga Partia Socialiste Kastriot Islami

Perjashtohet nga Partia Socialiste Kastriot Islami

Perjashtohet nga Partia Socialiste Kastriot Islami Perjashtohet nga Partia Socialiste Kastriot Islami. Zhvillimet të papritura në Partinë Socialiste kane ndodhur ku një prej zërave më kritikë të kreut të PS-së, Edi Rama, Kastriot Islami mësohet...
Skandali i Akrolisit: Apollon Bace denoncon deputetin e Lezhes

Skandali i Akrolisit: Apollon Bace denoncon deputetin e Lezhes

Skandali i Akrolisit: Apollon Bace denoncon deputetin e Lezhes Plot 10 vite më parë kalaja e Akrolisit në Lezhë është shitur! Monumenti i kulturës së kategorisë së parë është kthyer në pronë private, duke u shpërfytyruar tërësisht, pasi...
Protesta e Opozitet 18 shkurt Live

Protesta e Opozitet 18 shkurt Live

Protesta e Opozitet 18 shkurt Live tv Opozita do të protestojë sot në orën 16:00 në bulevardin “Deshmoret e Kombit”, para selisë së Kryeministrisë paqësisht por vendosmërisht për largimin e kryeministrit Sali Berisha dhe zgjedhjeve...
Rama: Demonstrate ne shesh me 18 shkurt

Rama: Demonstrate ne shesh me 18 shkurt

Rama: Demonstrate ne shesh me 18 shkurt Edi Rama tha dje nga selia rozë, menjëherë pas seancës parlamentare, se demonstratat e opozites do të jetë paqësore dhe do të kërkohet largimi i qeverisë përmes zgjedhjeve të reja. “Ne do të...
Lezhe: socialistet festojne 19 vjetorin

Lezhe: socialistet festojne 19 vjetorin

PS, festime ne Lezhe Festimet e 19-vjetorit të Partisë Socialiste do te behet ne Lezhë, ku natyrisht për këtë ditë është menduar të bëhet edhe një organizim i veçantë për të kujtuar dhe respektuar kontributin e dhënë nga të gjithë...
Themelimi i partise socialiste, feste ne Lezhe

Themelimi i partise socialiste, feste ne Lezhe

Themelimi i partisë, PS feston sot 19 vjetorin ne Lezhe Socialistët festojnë sot 19-vjetorin e lindjes së partisë së tyre. Por ndryshe nga herët e tjera, sot festa do t’i kushtohet bazës dhe jo thjesht themeluesve të saj. Për këtë arsye...
Rama: Do vijojme betejen per transparence

Rama: Do vijojme betejen per transparence

Rama: Do vijojmë betejën për transparencën Kryetari i PS, Edi Rama ka rikonfirmuar nga Korca qëndrimin e palëkundur të opozitës për transparencën e zgjedhjeve të 28 qershorit. Rama ka theksuar se PS nuk do ta ndalë kurrë betejën e saj dhe...
© 2010 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress