Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Posts tagged with "policia"

Aksident ne aksin Lezhe-Shengjin, vdes 34-vjecari

Aksident ne aksin Lezhe-Shengjin, vdes 34-vjecari

Aksident ne aksin Lezhe-Shengjin, vdes 34-vjecari Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është shënuar pasditen e së dielës në aksin rrugor Shëngjin-Lezhë. Nga burimet e policisë së mbërritur tashmë në vendngjarje, bëhet me dije...
Grusht Ilir Rusmalit, arrestohet i perndjekuri

Grusht Ilir Rusmalit, arrestohet i perndjekuri

Grusht Ilir Rusmalit, arrestohet i perndjekuri Kryetari i Komisionit Parlamentar të Ligjeve dhe deputeti i PD-së, Ilir Rusmali është goditur me grushte ditën e djeshme vetëm pak metra larg Parlamentit nga një ish-i përndjekur politik. Ata ndodheshin...
Lezhe, atentat me tritol, dyshohet konflikt personal

Lezhe, atentat me tritol, dyshohet konflikt personal

Lezhe, atentat me tritol, dyshohet konflikt personal Atentat me eksploziv në një automjet, por fatmirësisht pa të lënduar. Ngjarja ka ndodhur mesditen e sotme në aksin Lezhë-Shkodër, në afërsi të fshatit Balldre. Lezhe, atentat me tritol, dyshohet...
Grabitet kembimi valutor ne qender te Lezhes

Grabitet kembimi valutor ne qender te Lezhes

Grabitet kembimi valutor ne qender te Lezhes Një pikë e këmbimit valutor në qendër të qytetit të Lezhës është grabitur rreth mesditës nga dy persona pa maska, por me armë zjarri. Gjatë deponimit në polici është deklaruar se personat që...
Lezhe, babe e bir plumba mbi policine

Lezhe, babe e bir plumba mbi policine

Lezhe, babe e bir plumba mbi policine Policia do të verifikonte një mjet të dyshuar. Asnjë i plagosur nga breshëritë. Arrestohen pasi qëlluan me 17 plumba kallashi efektivat. Dy persona, të cilët pas arrestimit rezultuan të ishin babë e bir,...
Plagoset me thike ne qytetin e Lezhes

Plagoset me thike ne qytetin e Lezhes

Plagoset me thike ne qytetin e Lezhes Policia ka arritur të parandalojë një vrasje në qytetin e Lezhës. Gjithçka ka ndodhur në orët e para të ditës së martë kur shtetasi, Pal Prendi ka mbetur i plagosur me thikë, pas agresionit të shtetasve,...
Vritet Arjan Selimi, i dashuri Inis Gjonit

Vritet Arjan Selimi, i dashuri Inis Gjonit

Vritet Arjan Selimi, i dashuri Inis Gjonit Arjan Selimi u ekzekutua rreth orës 19 e 25 minuta në Tiranë, në afërsi tëapartamentit të tij të banimit në rrugen “Babë Rexha” në kryeqytet. Gjatë një prite, persona të armatosur kanë qëlluar...
Lezhe, digjet makina e kryetarit te Zejmenit

Lezhe, digjet makina e kryetarit te Zejmenit

Lezhe, digjet makina e kryetarit te Zejmenit Digjet makina e kryetarit të komunes së Zejmenit në rrethin e Lezhës, Arben Doçi. Ngjarja, që ndodhi pak pas mesnatës së të hënës, alarmoi policinë e këtij qarku, por më pas ngjarja rezultoi të...
Grekja, prostitute ne Tale te Lezhes

Grekja, prostitute ne Tale te Lezhes

Grekja, prostitute ne Tale te Lezhes Dy mirditore kanë rënë pranga falë një operacioni të mirë-organizuar të strukturës së anti-trafiqeve. Leke Picaku dhe Kujtim Frroku janë të akuzuar se kanë shfrytëzuar një shtetase greke në vendin tonë,...
Na shpetoi Facebook

Na shpetoi Facebook

Na shpetoi Facebook Kjo nuk është një tjetër kronikë për rrjetin social FB. Prej kohësh përdorimi i kësaj faqeje interneti i ka kaluar përmasat e epidemisë, mirëpo mes gjithë të mirave që ka sjellë, ndihma në hetimin e krimeve është...
© 2011 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress