Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Posts tagged with "protesta"

Protestuesi, personazhi i vitit 2011 ne “Time”

Protestuesi, personazhi i vitit 2011 ne “Time”

Një personazh i vetëm, që i përmbledh të gjithë. Prej pesë vitesh nuk zbatohej kjo formulë nga revista prestigjoze “Time” e cila ka zgjedhur si personazh të 2011-ës “Protestuesin”. I gjithë ky vit u shënua nga protesta në shumë vende...
Protesta e Opozitet 18 shkurt Live

Protesta e Opozitet 18 shkurt Live

Protesta e Opozitet 18 shkurt Live tv Opozita do të protestojë sot në orën 16:00 në bulevardin “Deshmoret e Kombit”, para selisë së Kryeministrisë paqësisht por vendosmërisht për largimin e kryeministrit Sali Berisha dhe zgjedhjeve...
Arrestohet gardisti, dyshohet per vrasjen e Ziver Veizit

Arrestohet gardisti, dyshohet per vrasjen e Ziver Veizit

Arrestohet oficeri i Gardes, dyshohet per vrasjen e Ziver Veizit Policia e Tiranes ka arrestuar një nga oficeret e Gardes së Republikes, që dyshohet se është përgjegjës për një nga vrasjet e ndodhura gjatë protestave të 21 janarit. Lajmin e...
Lezhe: protesta e opozites paqesore

Lezhe: protesta e opozites paqesore

Lezhe: protesta e opozites paqesore Lezhe: Protestesta e opozites e paralajmeruar per diten e sotme ka filluar rreth 0res 14:00 ashtu siq ishte parashikuar. Tubimi ka filluar në lagjen “Gurraj” dhe ka vijuar pergjate bulevardit “Gjergj Fishta”...
Rama: te premten protesta nga Lezha

Rama: te premten protesta nga Lezha

Rama: te premten protesta nga Lezha Grupi i deputeteve socialise vendosi dje vazhdimin e protestave masive të premten. Kësaj radhe, protesta nuk do të zhvillohet vetëm në Tirane, por dhe në tre qarqe të tjera, si Lezha, Vlore, dhe Korce. Gjatë...
Protesta, Homazh i Opozites

Protesta, Homazh i Opozites

Protesta, Homazh e Opozites Demonstruesit që do të bëjnë homazhe për viktimat e 21 janarit kanë nisur marëshimin nga selia e Partise Socialiste drejt bulevardit “Deshmoret e Kombit”. Një pjesë e tyre ndodhet aktualisht në rrugën mes selive...
Klodi i “Big Brother” ne polici: Dua mbrojtje

Klodi i “Big Brother” ne polici: Dua mbrojtje

Klodi i “Big Brother” ne polici: Dua mbrojtje Klodian Çela pjesëmarrës i spektaklit “Big Brother 3” ankohet në policinë e Tiranës duke pretenduar se ndihet i kërcënuar. Ankesa në policinë e kryeqytetit është paraqitur tri ditë më...
Klodi i Big Brother, finalisti i 4-tert

Klodi i Big Brother, finalisti i 4-tert

Klodi i Big Brother, finalisti i 4-tert Klodian Cela, djali nga Lezha i cili deklaroi homoseksualitetin e tij ne Big Brother Albania 3 dhe arriti te shkoje deri ne fund te kesaj shfaqje, u kualifikua si finalisti i katert ne kete edicion. Klodi doli nga...
PS: Protesta e madhe me 14 maj

PS: Protesta e madhe me 14 maj

Grupi i PS: Protestë e madhe më 14 maj Grupi Parlamentar vendosi gjatë mbledhjes së djeshme, menjëherë pas mitingut të protestës, organizimin e një tjetër mitingu të madh proteste, që do të mbahet më 14 maj. Në mbledhjen e Grupit Parlamentar...
Kryetari i Sindikates se Minatoreve sekser i PS ?!

Kryetari i Sindikates se Minatoreve sekser i PS ?!

Kryetari i Sindikates se Minatoreve sekser i PS ?! S’fsheh dot as faktin se sindikata e tij s’ka minatorë dhe merr punonjësit e gjelbërimit të bashkisë, duke i maskuar si minatorë, si sindikalistë e si protestues. Një nga njerëzit e afërt...
© 2010 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress