Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Posts tagged with "shiko big brother"

Big Brother Albania 7 fillon se shpejti

Big Brother Albania 7 fillon se shpejti

Big Brother Albania 7 Do te filloje se shpejti ne Top Channel programi me i njohur ne Shqiperi Big Brother Albania 7 live. Aplikimet ne Big Brother Albania 7 sapo kane filluar dhe te interesuarit mund te aplikojne online per te marre pjese. Reklama e...
Kur fillon Big Brother Albania?

Kur fillon Big Brother Albania?

Kur fillon Big Brother Albania? Nje nga spektaklet me te ndjekura sot per sot nga shqiptaret eshte Big Brother Albania. Ndoshta eshte lajmi qe ka qarkulluar me se shumti rreth televizionit javet e fundit. Big Brother Albania live, tashme ka nje date zyrtare...
© 2013 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress