Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Posts tagged with "shiko futboll live"

Lajme nga Sporti

Lajme nga Sporti

Lajme nga Sporti Shiko lajmet e fundit nga sporti shqiptar dhe boteror online, ndeshje futbolli live falas, video dhe foto nga fusha e sportit. Lajmet me te reja nga sporti vendor dhe ai nderkombetar, futbolli, basketbolli, tenis, boks, mundje, karate,...
Ndeshje Futbolli Live

Ndeshje Futbolli Live

Ndeshje Futbolli Live Shiko Futboll Live, ndeshje futbolli online live me koment shqip ne faqen tone te internetit. Shikoni te gjitha kanalet e ndeshjeve te futbollit live me koment shqip. Shiko Ndeshje futbolli Live Falas Online ne HD, live futboll shqip....
Ndeshja Shqiperi – Qipro live

Ndeshja Shqiperi – Qipro live

Ndeshja Shqiperi – Qipro live Shiko ndeshjen Shqiperi Vs Qipro live shqip falas online. Kombetarja shqiptare do te luaj ne stadiumin kombetar “Qemal Stafa”, ne ndeshjen e pare eleminatore te Boterorit 2014, ndaj Qipros me 7 shtator. Shqipëria...
Ndeshjet e futbollit me teknologji live

Ndeshjet e futbollit me teknologji live

Ndeshjet e futbollit me teknologji live Sekretari i Përgjithshëm i FIFA-s, Jerome Valcke njoftoi sot zyrtarisht miratimin për përdorimin e teknologjisë në futboll në rastet e golit ne ndeshjet live te kampionateve te futbollit. Sistemi i zgjedhur...
Ndeshja Shqiperi – Iran live

Ndeshja Shqiperi – Iran live

Shiko ndeshjen ndeshjen Shqiperi – Iran Live Shiko ndeshjen Shqiperi Vs Iran Live me koment shqip nga Supersport dhe TVSH falas. Ndeshje miqesore e kombetares shqiptare të futbollit do te luhet ne Stamboll me date 27.05.2012. Shqiperi – Iran...
Ndeshja Shqiperi – Gjeorgji live

Ndeshja Shqiperi – Gjeorgji live

Ndeshja Shqiperi – Gjeorgji Live Shiko ndeshjen Gjeorgji – Shqiperi Live falas me koment shqip online. Federata Shqiptare e Futbollit ka gjetur Gjeorgjine per te zhvilluar nje ndeshje miqesore ne daten e lire te caktuar nga UEFA. Federata...
Champions League, Milan – Arsenal live

Champions League, Milan – Arsenal live

Champions League, Milan fiton ndaj Arsenalit Shiko ndeshjen e Champions League midis Milan Vs Arsenal me koment shqip live. Kuqezinjte do te perballen me skuadren angleze per ligen e kampioneve. Ndeshja Milan – Arsenal shqip live ku Boateng më...
Ndeshja Real Madrid Vs Barcelona live

Ndeshja Real Madrid Vs Barcelona live

Real Madrid – Barcelona, ndeshje live Shiko ndeshjen Real Madrid vs Barcelona, live. Bota e futbollit do ta përjetojë mbrëmjen e nesërme si një nga ndeshjet dhe përballjet më spektakolare. E gjithë vëmendja do të drejtohet në “Santiago...
Ndeshja Inter – Juventus live

Ndeshja Inter – Juventus live

Ndeshja Inter – Juventus Live Shiko ndeshjen Inter – Juventus live. Kampionatin italian është e përqendruar tek sfida mes Interit dhe Juventusit. Kjo ndeshje vjen në një moment jo të mirë për Interin që është i shkëputur ndjeshëm...
Ndeshja Napoli – Milan live

Ndeshja Napoli – Milan live

Ndeshja Napoli – Milan Live Shiko ndeshje Napoli Vs Milan Live falas, Shiko Milan Napoli online me koment shqip. Ndeshja Napoli vs Milan live per ju ne internet. Diretta Napoli Milan Live. Keto mund te jene formacionet e mundshme te ndeshjes S.S.C....
© 2011 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress