Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Posts tagged with "shiko ndeshje live"

Ndeshja Serbi vs Shqiperi live

Ndeshja Serbi vs Shqiperi live

Ndeshja Serbi vs Shqiperi live Shiko ndeshjen Serbi – Shqiperi live me koment shqip falas online. Ndeshja Serbi – Shqiperi do te luhet me 14 Tetor ora 20:45 ne Serbi ne stadiumin e Partizanit te Beogradit, per Euro France 2016. Kombetarja...
Ndeshja Shqiperi vs Bjellorusi live

Ndeshja Shqiperi vs Bjellorusi live

Ndeshja Shqiperi vs Bjellorusi live Shiko ndeshjen Shqiperi – Bjellorusi live me koment shqip falas online. Ndeshja Shqiperi – Bjellorusi do te luhet me 15 Nentor ora 17:00 ne Antalia, Turqi. Ndeshja miqesore e futbollit Shqiperi – Bjellorusi...
Interviste Shqip e Adnan Januzaj (Video)

Interviste Shqip e Adnan Januzaj (Video)

Interviste Shqip e Adnan Januzaj (Video) Shiko intervisten shqip sportive te futbollistit me origjine shqiptare Adnan Januzaj dhe babai te tij per here te pare dhene ne nje televizion shqiptar Kohavizion (KTV). Babai i Adnan Januzajt, Abedini në një...
Ndeshja Bayern Munich – Juventus Live

Ndeshja Bayern Munich – Juventus Live

Ndeshja Bayern Munich – Juventus Live Shiko ndeshjen Bayern Munich Vs Juventus live me koment shqip falas online. Ndeshja e Champions League qe do te zhvillohet ne Gjermani per kualifikimin e radhes. Ndeshja cerekfinale e Kupes se Kampioneve Bayern...
Ndeshja Norvegji – Shqiperi Live

Ndeshja Norvegji – Shqiperi Live

Ndeshja Norvegji – Shqiperi Live Shiko ndeshje Norvegji Vs Shqiperi live me koment shqip falas online, qe do te luhet me 22 Mars, ora 19.00, ne stadiumin e Oslos. Ndeshja e futbollit e radhes Norvegji – Shqiperi live eliminatore per Boterorin...
Ndeshja Real Madrid Vs Manchester United live

Ndeshja Real Madrid Vs Manchester United live

Ndeshja Real Madrid Vs Manchester United Shiko ndeshjen e Champsions League mes Real Madrid – Manchester United live ku te gjithe fansat e te dyja klubeve mezi presin ta shohin. Ndeshja do te luhet me 13 shkurt, dhe gjigandet e futbollit evropian...
Rezultate Live

Rezultate Live

Rezultate Live Shiko Rezultate Futbolli live falas online, ndiqni rezultatet e futbollit ne kohe reale, lajme nga futbolli, livescore, rezultate online. Shiko Futbolli shqiptar, livebast, rezultate live, parashikime sportive, kuota futbolli, tenis, basketbolli. Shiko...
Ndeshja Shqiperi – Kamerun live

Ndeshja Shqiperi – Kamerun live

Shiko Shqiperi – Kamerun live Shiko ndeshjen Shqiperi Vs Kamerun live me koment shqip falas ne internet. Kombetarja e shqiptare do ta zhvillojë një ndeshje miqësore me përfaqesuesen e Kamerunit më 14 Nentor ne Zvicer. Takimi Shqiperi Vs Kamerun...
Ndeshja Suedi – France live

Ndeshja Suedi – France live

Ndeshja Suedi – France live Shiko ndeshje Suedi Vs France live Euro 2012 me koment shqip falas online. Ndeshja e kampionatit europian te futbollit 2012 ne internet falas. Ndeshje e tjeter e cila do te permbylle grupin D dhe te fundit te fazes eshte...
Ndeshja Angli – Ukraine live

Ndeshja Angli – Ukraine live

Ndeshja Angli – Ukraine live Shiko ndeshjen Angli Vs Ukrahine live Euro 2012 me koment shqip falas online. Ndeshja e kampionatit europian te futbollit 2012 Angli – Ukrahine ne internet. Anglia pritet te fitoje kete ndeshje pasi edhe vete kuotat...
© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress