Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Posts tagged with "spital"

Infarkt ne fushe, futbollisti lufton me vdekjen

Infarkt ne fushe, futbollisti lufton me vdekjen

Infarkt ne fushe, futbollisti lufton me vdekjen Futbollisti i Bolton, Fabrice Muamba, është duke luftuar me vdekjen në një spital në Londër, pasi pësoi një infarkt në fushë, ku u risoll në jetë pas disa minutash pa puls nga goditjet elektrike...
Nderron jete Leka Zog i pare

Nderron jete Leka Zog i pare

Nderron jete Leka Zog I Nderron jete Leka Zog i pare i cili ishte i shtruar prej ditësh në spital në gjendje të rëndë shëndetësore dhe mbahej në jetë artificialisht. Ai ka ndërruar jetë në reanimacionin e Qendrës Spitalore Universitare në...
Lezhe, vdes 51-vjecari, arrestohet mjekut qe e operoi

Lezhe, vdes 51-vjecari, arrestohet mjekut qe e operoi

Lezhe, vdes 51-vjecari, arrestohet mjekut qe e operoi Arrestohet një tjetër mjek kirurg për mjekim të pakujdesshëm, por këtë herë rasti na vjen nga Lezha. Bëhet fjalë për mjekun Ndue Cupi 55-vjec, i cili është arrestuar nga policia e Lezhës...
Vdes ne aksident Marco Simonceli, piloti MotoGP

Vdes ne aksident Marco Simonceli, piloti MotoGP

Vdes ne aksident Marco Simonceli, piloti MotoGP Nje prej piloteve te Moto GP Ka humbur jetën në një aksident gjatë garës për Çmimin e Madh të Malajzisë ngasësi i Hondas në MotoGP, 24 vjeçari Marco Simoncelli. Marco Simoncelli nuk tregoi shenja...
Lezhe: Plagosen 6 persona per nje vajze

Lezhe: Plagosen 6 persona per nje vajze

Kristia Frroku, 17-vjeçari i plagosur nga përleshja masive Përleshja masive dhe përdorimi i armëve të ftohta për një femër përfundoi me plagosjen e pesë personave dhe një efektivi të Policisë së Lezhës. Ngjarja ndodhi dje rreth orës 11:30,...
Nderron jete Ramiz Alia

Nderron jete Ramiz Alia

Nderron jete Ramiz Alia Ish Presidenti i Shqiperise, Ramiz Alia ka ndërruar jetë në moshën 86-vjeçare. Ai ka vdekur mëngjesin e sotëm në spitalin e Senatoriumit në kryeqytet, pasi ka pësuar trombozë. Mësohet se Alia vuante prej kohësh nga...
Lezhe, punonte token, humb jeten nga freza

Lezhe, punonte token, humb jeten nga freza

Lezhe, punonte token Një 49 vjeçar ka humbur jeten aksidentalisht ne fshatin Barbulloje e Re ne Lezhe, pasi ka qenë duke punuar token. Një frezë që ka qenë duke përdorur Martin Lala mendohet të ketë hasur në gurë duke e nxjerrë jashtë kontrollit....
Lezhe: aksident, humb jeten Nikolin Leka

Lezhe: aksident, humb jeten Nikolin Leka

Lezhe: aksident, humb jeten Nikolin Leka Një person ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur rëndë pas një aksidenti në aksin Lezhë-Milot. Shtetasi Nikolin Leka, 30 vjeç, ka humbur jetën, ndërkohë drejtuesi i mjetit të përfshirë...
Lezhe: rreshqet makina nga ngrica, nje i vdekur

Lezhe: rreshqet makina nga ngrica, nje i vdekur

Lezhe, rreshqet makina nga ngrica, nje i vdekur Aksidenti i rende, solli me pasoje nje te vdekur dhe dy te plagosur ne hyrje te qytetit te Lezhes ne mbremjen e se premtes. Nje automjet, tip fuoristrade Nisan Patrol, me targa te Kosoves, 480 Ks 720, eshte...
Lezhe, vrasje me arme ne piceri

Lezhe, vrasje me arme ne piceri

Lezhë, vrasje me armë në një piceri Vritet me armë zjarri tek piceri Besa në Lezhë shtetasi Fabian Nika, rreth 25 vjeç. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e para të së premtes, ku Nika është qëlluar disa herë me armë zjarri. Viktima...
© 2010 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress