Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Posts tagged with "Top Channel"

Top Channel hedh ne gjyq Adi Krasten

Top Channel hedh ne gjyq Adi Krasten

Top Channel hedh ne gjyq Adi Krasten Ai iku, ata e hodhën në gjyq. Ajo që ishte deklaruar muaj më parë nga kompania mediatike “Top Channel” u bë. Ditën e djeshme në sekretarin e gjykatës së Tiranës është regjistruar padia ndaj moderatorit...
Shqiperia si destinacion turizmi

Shqiperia si destinacion turizmi

Shqiperia si destinacion turizmi Turizmi është sektori që qeveria po i mëshon më së shumti, duke zhvendosur vëmendjen në këtë sektor, të paktën mediatikisht. Por si është situata në terren? Çfarë thonë “qeveritë lokale”, ato që...
Big Brother, histori dashurie midis Ermalit dhe Francesken

Big Brother, histori dashurie midis Ermalit dhe Francesken

Big Brother, histori dashurie midis Ermalit dhe Francesken Ermali hyri që javën e parë në shtepine e Big Brother. Në javën e tretë ishte një garë e fortë për konkurrentë të rinj. Në balotazh ishte një zonjë dhe një zonjushë Franceska. Liami,...
Rita Ora, kengetarja shqiptare sukses ne Britani

Rita Ora, kengetarja shqiptare sukses ne Britani

Rita Ora, kengetarja shqiptare sukses ne Britani Këngëtarja me origjinë shqiptare me banim në Londër, Rita Ora, në intervistën e saj të parë për një media televizive shqiptare, tregon rrugëtimin dhe suksesin e saj në muzikën britanike, e...
Genta-Gjonit: Tregoje veten, behu aktiv

Genta-Gjonit: Tregoje veten, behu aktiv

Genta-Gjonit: Tregoje veten, behu aktiv Big Brother Albania 5: Gentiana më parë ka diskutuar me Emirjetën lidhur me karakterin e Gjonit dhe simpatinë që ajo ka për të, tashmë është ulur dhe po bisedon me Gjonin, duke ia shprehur edhe atij hapur. Gjoni...
Big Brother Albania 5 sonte ne mbremje

Big Brother Albania 5 sonte ne mbremje

Big Brother Albania 5 sonte ne mbremje Maratona disamujore “Big Brother Albania”, edicioni i pestë, nis këtë të shtunë më 18 shkurt, pra sonte, në Top-Channel. Ky televizion komunikoi zyrtarisht nisjen të shtunën, duke mos pranuar të japë...
Kreshnik Spahiu: Aleanca Kuqezi do behet parti

Kreshnik Spahiu: Aleanca Kuqezi do behet parti

Kreshnik Spahiu: Aleanca Kuqezi do behet parti Prej dy ditësh në Washington ndodhet një delegacion i Aleances Kuq e Zi, i kryesuar nga Kreshnik Spahiu, që sipas njoftimit të Aleances ka zhvilluar takime në Departamentin e Shtetit, Komitetin e Helsinkit,...
Video Pergjimi, Rama: te hetohet Prifti

Video Pergjimi, Rama: te hetohet Prifti

Video Pergjimi, Rama: Prifti te hetohet Një ditë pas publikimit edhe të videove, që implikojnë në afera edhe ish-ministrin e Ekonomisë Dritan Prifti, kreu i opozitës Edi Rama, deklaroi se drejtësia duhet të hetojë të gjitha informacionet që...
Fatos Nano: 2012 dua te behem president

Fatos Nano: 2012 dua te behem president

Fatos Nano: 2012 dua te behem president Në një intervistë nga Londra ish-kryetari socialist, Fatos Nano konfirmon dëshirën e tij për t’u zgjedhur President i Shqipërisë. Ai thotë se po kërkon partnerë nga të dyja krahët politikë, si dhe...
Vrasja ne Gjykate, arrestohet polici

Vrasja ne Gjykate, arrestohet polici

Vrasja ne Gjykate, arrestohet polici Eshte arrestuar Dritan Lorenci, punonjës i policisë së qarkullimit rrugor të Lezhes, pas kthimit të përgjigjes nga ekspertiza balistike, gjykaten e Lezhes ku rezulton se në vendin e ngjarjes janë gjetur edhe...
© 2011 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress