Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Posts tagged with "vdes"

Martesa, ilaci qe te shpeton jeten

Martesa, ilaci qe te shpeton jeten

Martesa, ilaci qe te shpeton jeten Njësoj si një ilaç me efekt të fuqishëm, të qenit i martuar e rrit mundësinë e mbijetesës pas një ndërhyrjeje kirurgjikale në zemër. Ndërsa për beqarët, rreziku se mund të vdesin është 70%. Ky avantazh...
Aksident ne aksin Lezhe-Shengjin, vdes 34-vjecari

Aksident ne aksin Lezhe-Shengjin, vdes 34-vjecari

Aksident ne aksin Lezhe-Shengjin, vdes 34-vjecari Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është shënuar pasditen e së dielës në aksin rrugor Shëngjin-Lezhë. Nga burimet e policisë së mbërritur tashmë në vendngjarje, bëhet me dije...
Vdes ne aksident Marco Simonceli, piloti MotoGP

Vdes ne aksident Marco Simonceli, piloti MotoGP

Vdes ne aksident Marco Simonceli, piloti MotoGP Nje prej piloteve te Moto GP Ka humbur jetën në një aksident gjatë garës për Çmimin e Madh të Malajzisë ngasësi i Hondas në MotoGP, 24 vjeçari Marco Simoncelli. Marco Simoncelli nuk tregoi shenja...
Vdes Gedafi (video dhe foto)

Vdes Gedafi (video dhe foto)

Vdes Muammar Gaddafi Ish-diktatori i Libisë, koloneli Muammar Gaddafi, është konfirmuar i vdekur nga burime zyrtare, disa orë pas përhapjes së zërave të parë për këtë ngjarje. Njeriu që drejtoi vendin e Afrikës Veriore për më shumë se...
Nderron jete Ramiz Alia

Nderron jete Ramiz Alia

Nderron jete Ramiz Alia Ish Presidenti i Shqiperise, Ramiz Alia ka ndërruar jetë në moshën 86-vjeçare. Ai ka vdekur mëngjesin e sotëm në spitalin e Senatoriumit në kryeqytet, pasi ka pësuar trombozë. Mësohet se Alia vuante prej kohësh nga...
Nderron jete Steve Jobs, babai i iPhone

Nderron jete Steve Jobs, babai i iPhone

Nderron jete Steve Jobs, babai i iPhone Steve Jobs, babai i iPhone, iPod, iPad dhe bashkethemeluesi i Apple Inc, humbi betejën e tij të gjatë kundër sëmundjes së kancerit dhe ndërroi jetë ditën e mërkurë në moshën 56 vjecare. Lajmi u njoftua...
Lezhe, e ze korenti, vdes 44- vjecari

Lezhe, e ze korenti, vdes 44- vjecari

Lezhe, e ze korenti, vdes 44- vjecari Një 44-vjecar ka mbetur i vdekur në vend, pas kontaktit me energjinë elektike. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Lezhës. Burime nga policia e Lezhës bëjnë me dije se Pashk Gjergji, kishte hipur...
Lezhe, vdes i riu duke bere gara me motor

Lezhe, vdes i riu duke bere gara me motor

Lezhe, vdes i riu duke bere gara me motor Një i ri ka gjetur vdekjen paraditen e sotme në Lezhe pas një aksidenti me motor në aerodromin e Gjadrit, në Lezhe. 23-vjeçari Mujo Martini u përplas për vdekje teksa bënte gara me motor. Lezhe, vdes...
Vdes Aleks Nikaj, kater numri i viktimave te 21 Janarit

Vdes Aleks Nikaj, kater numri i viktimave te 21 Janarit

Vdes Aleks Nikaj, kater numri i te vrareve Nuk ka mundur t’i shpëtojë vdekjes, 36 vjecari nga Lezha Aleks Nikaj, i plagosur me plumb në kokë gjatë demonstrates së 21 janarit në Bulevardin përpara Kryeministrise. 36 vjecari humbi jetën pak minuta...
Demonstruesi nga Lezha ne gjendje te rende

Demonstruesi nga Lezha ne gjendje te rende

Vdes demonstruesi nga Lezha Tirane: Demonstruesi nga Lezha ndodhet ne gjendje kritike per jeten. Burime zyrtare te Spitalit Ushtarak njoftojne se shtetasi Aleks Nikolla, lindur e banues në Lezhe ka marr nje plumb ne koke dhe aktualisht po lufton me jeten...
© 2011 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress