Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Posts tagged with "video online"

Maqedoni, policia shmang perplasjen midis maqedonasve dhe shqiptareve (video)

Maqedoni, policia shmang perplasjen midis maqedonasve dhe shqiptareve (video)

Maqedoni, policia shmang perplasjen midis maqedonasve dhe shqiptareve Policia e Maqedonisë ka shmangur një konflikt ndër etnik midis maqedonasve dhe shqiptareve. Njësia speciale e policisë të shtetit maqedonas ka arrestuar një grup maqedonasish...
Itali, vdes futbollisti ne fushe (video)

Itali, vdes futbollisti ne fushe (video)

Itali, vdes futbollisti ne fushe Rikthehen momentet tragjike në fushat e gjelbërta. Këtë herë tragjedia mbërrin nga Seria B, seria inferiore e kampionatit italian, ku ka humbur jetën pas një arresti kardiak, mesfushori 25-vjeçar, Piermario Morosini. Vdes...
Kengetarja Rita Ora, nje yll boteror (video)

Kengetarja Rita Ora, nje yll boteror (video)

Kengetarja Rita Ora, nje yll boteror Këngëtarja Rita Ora, e cila, sipas shumë mediave ndërkombëtare, gjatë këtij viti do të jetë ylli i 2012-s, ka publikuar në kanalin virtual “YouTube”. Videon në të cilën tregon se si për më pak se...
Syze Hi-Tech nga Google

Syze Hi-Tech nga Google

Syze Hi-Tech nga Google Google ka publikuar disa detaje të studimit të saj për syzet që zmadhojnë realitetin që na rrethon. Motori i kërkimit publikoi disa materiale të “Project Glass”, si foto dhe një video në rrjetin e tij social Google+. Pamjet...
Organizata Kristiane djeg flamurin shqiptar ne Maqedoni

Organizata Kristiane djeg flamurin shqiptar ne Maqedoni

Organizata Kristiane djeg flamurin shqiptar ne Maqedoni Hristijanska organizacija ose Organizata Kristiane, ka prezantuar një video të cilën e ka shpërndarë në internet dhe fton maqedonasit joshqiptarë që “të zhduken” shqiptarët myslimanë. Para...
Rusia dergon 6 plaka ne Eurovision (Video)

Rusia dergon 6 plaka ne Eurovision (Video)

Rusia dergon 6 plaka me Eurovision Një tallje e qëllimshme ka qenë vendimi që ka marrë Rusia për të dërguar në Eurovision si përfaqësuese të këtij shteti, gjashtë plaka. Të cilat madje këndojnë duke u munduar sa më shumë që theksi...
Ardit Çuni, lezhjani ne X Factor Albania (video)

Ardit Çuni, lezhjani ne X Factor Albania (video)

Ardit Çuni, lezhjani ne X Factor Albania Djaloshi i cili ra në sy në programin e TV KLAN në X Factor Albania, për interpretimin e tij të saktë në këndim dhe kërcim, quhet Ardit Çuni, i cili është nga Lezha. Por Ardit Cuni ka kënduar edhe...
“Bisha dykokeshe”, kenge antishqiptare ne Maqedoni (video)

“Bisha dykokeshe”, kenge antishqiptare ne Maqedoni (video)

"Bisha dykokeshe", kenge antishqiptare ne Maqedoni (video) Një këngë me përmbajtje tmerruese dhe çnjerëzore kundër shqiptarëve po qarkullon nëpër forumet e ndryshme dhe vazhdon të dëgjohet në Maqedoni. Bisha dykokeshe kenga antishqiptare,...
Permbytjet ne Xhenova, shuhet familja nga Lezha

Permbytjet ne Xhenova, shuhet familja nga Lezha

Permbytjet ne Xhenova, shuhet familja nga Lezha Qyteti i Xhenovës i gjunjëzuar nga përmbytja e së premtes vazhdon të luftoje me ujin dhe baltën. Eshtë ndaluar krejtësisht qarkullimi me automjete private, shkollat janë të mbyllura dhe po monitorohen...
Himni i Aleances Kuq e Zi (video)

Himni i Aleances Kuq e Zi (video)

Himni i Aleances Kuqe e Zi Lëvizja shqiptare Aleanca Kuq e Zi, ka publikuar të martën një këngë të cilën e ka promovuar si himn të saj. Artistë të njohur shqiptarë si Reshat Arbana, Genta Ismajli, Altuna Sejdiu, Gjergj Jorgaqi, Erion Korini,...
© 2011 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress