Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Posts tagged with "viktima"

Aksident ne aksin Lezhe-Shengjin, vdes 34-vjecari

Aksident ne aksin Lezhe-Shengjin, vdes 34-vjecari

Aksident ne aksin Lezhe-Shengjin, vdes 34-vjecari Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është shënuar pasditen e së dielës në aksin rrugor Shëngjin-Lezhë. Nga burimet e policisë së mbërritur tashmë në vendngjarje, bëhet me dije...
Si ti mbroni femijet nga interneti

Si ti mbroni femijet nga interneti

Si ti mbroni femijet nga interneti Është shumë e qartë që fëmijëve nuk mundemi tërësisht t’ua ndalojmë qasjen në Internet, mirëpo për këtë është detyrë e çdo prindi që ta kontrollojë rreptësisht se cilat adresa në internet i viziton...
Lezhe, e ze korenti, vdes 44- vjecari

Lezhe, e ze korenti, vdes 44- vjecari

Lezhe, e ze korenti, vdes 44- vjecari Një 44-vjecar ka mbetur i vdekur në vend, pas kontaktit me energjinë elektike. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Lezhës. Burime nga policia e Lezhës bëjnë me dije se Pashk Gjergji, kishte hipur...
Berisha: 20 Shkurti Koncert Festiv Live

Berisha: 20 Shkurti Koncert Festiv Live

Berisha: 20 Shkurti Koncert Festiv Live Sali Berisha, kryeminister i Shqiperise dhe kryetar i Partise Demokratike, gjatë fjalimit të mbajtur në koncertin-miting mesditën e sotme, e cilësoi 20 Shkurtin si “ditën e permbysjes së regjimit komunist...
Rama: me 28 Janar tjeter demonstrate

Rama: me 28 Janar tjeter demonstrate

Rama: me 28 Janar tjeter demonstrate Kreu i Partise Sialiste, Edi Rama, gjatë homazheve për Faik Myrton (një nga personat që humbi jetën në demonstratën e 21 janarit), u shpreh se të premten me 28 Janar të gjithë shqiptaret janë të ftuar sërish...
Demonstrata para Kryeministrise 3 te vdekur

Demonstrata para Kryeministrise 3 te vdekur

Demonstrata 21 Janar 1 Tre persona humbën jetën të vrare në afërsi me arme zjarri, gjatë protestes së opozites përpara Kryeministrise. Shefi i Urgjences së Spitalit Ushtarak, njoftoi se fillimisht kanë mbërritur në spital dy persona pa jetë,...
Lezhe, e ze korenti, vdes 51 vjecari

Lezhe, e ze korenti, vdes 51 vjecari

Lezhe, e ze korenti, vdes 51 vjecari Kontakti me rrymen elektrike shkaktoi sot vdekjen e një 51-vjeçari në Lezhe. Viktima është shtetasi Marash Mehilli. Lezhe, e ze korenti, vdes 51 vjecari Lajmi u konfirmua nga burime zyrtare të policise lokale...
Viti i Ri i Sigurt? Kujdes femijet nga fishekzjarret

Viti i Ri i Sigurt? Kujdes femijet nga fishekzjarret

Viti i Ri i Sigurt? Kujdes femijet nga fishekzjarret Duket tani një kor rraskapitës çdo vit, që përsëritet në çdo mënyrë për të shmangur fishekzjarret dhe kapsollat në fund të vitit, për një arsye të thjeshtë: ato janë të rrezikshme! Por...
Lezhe, vrasje me arme ne piceri

Lezhe, vrasje me arme ne piceri

Lezhë, vrasje me armë në një piceri Vritet me armë zjarri tek piceri Besa në Lezhë shtetasi Fabian Nika, rreth 25 vjeç. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e para të së premtes, ku Nika është qëlluar disa herë me armë zjarri. Viktima...
Lezhe, grabiten me arme 3 malazeze

Lezhe, grabiten me arme 3 malazeze

Lezhe, grabiten me arme 3 malazeze Maskat godasin përsëri. Tre shtetas malazezë janë viktimat e radhës, ndërkohë që ngjarja e rëndë ndodhi pasditen e sotme në një lokal në hyrje të autostradës Lezhë-Shkodër. Personat e maskuar kanë ndaluar...
© 2010 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress