Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » ShowBiz » Tamara Eclestone, vajza kapricioze

Tamara Eclestone, vajza kapricioze

Tamara Eclestone, vajza kapricioze

Bukuroshe, seksi dhe në moshën e martesës. Pas dasmes së motrës Petra, Tamara 27-vjecare është vajza e vetme e në shtëpinë Eclestone që ka mbetur beqare.

Eshtë një detaj shumë i rëndësishëm, duke ditur se babai i saj Bernie Eclestone është tepër i pasur dhe do të mendojë shumë për vogëlushen e tij.

Tamara Eclestone, vajza kapricioze

Tamara Eclestone e ka një të dashur, ai është Omar Khyami, stilues i veshjeve intime. Khyami duhet të mundohet shumë që ta ketë Tamara Eclestone vetëm për veten e tij, duke ditur që ajo është shumë seksi dhe shumë meshkuj mund t’i vijnë rrotull për t’i fituar zemrën.

27-vjecarja gëzon një formë trupore të shkëlqyeshme dhe shpesh ka dëshirë që t’i vërë në dukje. Po ashtu Tamara Eclestone është xheloze për dhuratat që motra e saj mori në dasme, ndaj babai Bernie është detyruar që t’i dhurojë vajzës tekanjose një Ferrari 599 Collection Edition, unike në Angli.

Tamara Eclestone renditet dhe ne 10-teshen e  femrave miliardere te botes dhe fala babait te saj gezon nje pasuri te madhe. Vajza e miliarderit të Formula1, Bernie Eclestone dhe modeles kroate Slavica, Tamara Eclestone është versioni anglez i Paris Hilton. Ajo ka mundur të bëhet e famshme si prezantuese e garës televizive “Red Bull Air”. Ajo gjithashtu ka formuar dhe kompaninë e saj të produksionit me motrën e saj Petra. (Lezha.eu)

Foto Album

Tamara Eclestone 2

Tamara Eclestone 2

Tamara Eclestone 3

Tamara Eclestone 3

Tamara Eclestone 4
Tamara Eclestone 4

Leave a Reply

© 2011 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress