Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Njoftime Falas » Telefono Falas

Telefono Falas

Telefono Falas

Telefono falas – Free Calls nga interneti online ne te gjithe boten me sherbimin voip ne Shqiperi, Itali, USA Amerike, Kanada, UK Angli, Gjermani, Spanje, Greqi, Kosove, Maqedoni, etj.

Kliko per te telefonuar falas me sherbimin voip, ne te gjithe boten. Telefono ne internet falas me Shqiperine online, telefono falas Shqiperine.

Telefono Falas Online

Free Calls – Telefono Falas. Telefonata falas nga e gjithe bota! Shume e thjesht ne perdorim, pa patur nevoje te rregjistrohesh.

Pervec Sherbimit te telefonatave Online falas Ju mund te dergoni dhe SMS Falas Online.

Si te telefononi falas SHBA-te dhe Kanadane. Ne hapsiren e meposhtme keni vendosni prefiksin e shtetit qe deshironi te telefononi, dhe shenoni numrit e telefonit ne hapesire.

Telefono Falas: Kliko mbi Foto

Telefono Falas: Kliko mbi Foto

2 Comments

  1. armend says:

    a mund te ma besh ni ner

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress