Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Njoftime Falas » Testi i patentes, pyetjet dhe pergjigjet e provimit online

Testi i patentes, pyetjet dhe pergjigjet e provimit online

Testi i patentes, pyetjet dhe pergjigjet e provimit online

Shiko pyetjet dhe pergjigjet e provimit te patentes te patentes, Apliko per testin e patentes online, shkarko pyetjet dhe pergjigjet e provimit te patentes ne internet.

Testi i sinjalistikave rrugore, pyetjet qe do ju bien ne provimin e teorise. Kategoria B per patente shoferi, te gjitha pyetjet qe bien ne provim.

Testi i patentes, pyetjet dhe pergjigjet e provimit online

Drejtoria e pergjithshme e Sherbimeve te Transportit Rrugor ofron te gjithe aplikanteve per patente teste autoshkolle dhe materiale informuese per lejen e drejtimit te automjetit.

Testet per patenten shqiptare nuk po ua ofrojme falas duke (klikuar ketu) per te shkarkuar pyetjet dhe pergjigjet per lejen e drejtimit te mjetit.
.

Zakonisht autoshkollat shqiptare nuk i japin falas keto pyetje por ne ua ofrojme pa pagese per ti shkarkuar pyetjet e provimit te patentes online. (Lezha.eu)

6 Comments

 1. Mirsada says:

  si mund te shkarkohen testet qe ti kesh ne laptop(si program) qe te mund te besh testin offline?

 2. Genci says:

  Mirsada ke butonin (kliko ketu) per te shkarkuar te gjitha pyetjet e testit. ciao

 3. dua disa pyetje per paten shofer ju lutem me beni pyetje

 4. Ardit says:

  Ja nje pytje per elmedinen
  Rivlersimi i lejedrejtimit behet per te gjykuar nese Kane mbetur akoma reflekset fizike dhe psikike te drejtuesit te mjetit?

 5. valdrin says:

  Dua testin e lejes ta plotesoj

 6. kejsi says:

  UNE E SHKARKOVA POR ME HAPET GOOGLI ME DISA FJALE

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress