Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Radio & Television » TVSH

Shiko TVSH Live

Shiko TVSH Live

Shiko TVSH live shqip falas online. Radio Televizioni shqiptar (RTSH) është një institucion mediatik publik që përfshin Radio Tiranën, që u krijua në vitin 1938 dhe Televizionin Shqiptar, që u krijua në vitin 1960.

Shiko televizionin plubik shqiptar TVSH Live prej vitit 1993 RTSH-ja transmeton programet e saj radiofonike dhe televizive edhe nëpërmjet satelitit.

Shiko TVSH live shqip

Lajmet e fundit ne TVSH shqip pa pagese ne kohe reale.

KLIKO KETU DHE SHIKO TVSH LIVE SHQIP

TVSH is a general TV channel from Albania. Watch live TVSH online for free broadcast channel online.

Ju urojme shikim sa më të kendshem ne TVSH live shqip. Faleminderit per viziten.

Leave a Reply

© 2011 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress