Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Aktualitet » Vdes ne aksident Marco Simonceli, piloti MotoGP

Vdes ne aksident Marco Simonceli, piloti MotoGP

Vdes ne aksident Marco Simonceli, piloti MotoGP

Nje prej piloteve te Moto GP Ka humbur jetën në një aksident gjatë garës për Çmimin e Madh të Malajzisë ngasësi i Hondas në MotoGP, 24 vjeçari Marco Simoncelli.

Marco Simoncelli nuk tregoi shenja jete pasi u perplas me motorrët e Valentino Rossit dhe Colin Edwards, duke mbetur pa helmetë dhe duke ndërruar jetë në vend.

Vdes ne aksident Marco Simonceli, piloti MotoGP

Ai ësht dërguar menjëherë në spital, por nuk ka qenë e mundur të bëhet asgjë.

I gjithë kampionati automobilistik e në veçanti MotoGP është veshur zi pas këtij aksidenti, i cili bëri që gara në Malajzi të anulohej menjëherë. Ka humbur jetën në një aksident gjatë garës për Çmimin e Madh të Malajzisë ngasësi i Hondas në MotoGP, 24 vjeçari Marco Simoncelli. (Lezha.eu)

Video Lajm

Leave a Reply

© 2011 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress