Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Lifestyle » Vodafone sjell facebook falas ne celular

Facebook falas me Vodafone

Facebook falas me Vodafone

Vodafone ofron Facebook falas në celularin tuaj, nëpërmjet 0.facebook.com ose siç njihet ndryshe Facebook Zero.

Por çfarë është Facebook Zero?

0.facebook.com ose zero.facebook.com është një version më i thjeshtë – vetëm tekst (pa foto) – i versionit standard të rrjetit social Facebook në celular m.facebook.com

Vodafone sjell facebook falas ne celular

Version i thjeshtuar dhe shumë i shpejtë i Facebook në celularin tuaj. Facebook Zero përmban vetëm tekst, kështu që përdorimi i të dhënave është më i ulët. Vodafone nuk do t’ju tarifojë për aksesimin e të dhënave të kësaj faqeje. Mundësi për të parë foto apo faqe të tjera të jashtme thjesht duke klikuar mbi to. Në këtë rast ju do të tarifoheni me çmimet standarde të internetit, por do të njoftoheni paraprakisht që po kaloni në një faqe me pagesë.

Për të aksesuar Facebook Zero thjesht klikoni nga celulari juaj në një nga faqet e mëposhtme dhe ju do të keni akses falas në shërbimet më popullore të Facebook, si rifreskimet e statusit, komentet apo mesazhet.

0.facebook.com
zero.facebook.com

Përdorimi i Facebook Zero është falas për të gjithë klientët Vodafone.

Shënime:
* Nëse e përdorni këtë shërbim kur jeni në roaming, atëherë do të aplikohen tarifat standarte të roaming.
* Për të përfituar nga ofertat apo paketat që përmbajnë MMS apo Internet, ju duhet të keni aparat celular që mundëson këto shërbime si dhe konfigurimet përkatëse. (Lezha.eu)

4 Comments

 1. 684796876 says:

  Agapimou ti kaneis pos ise sagapo vrika alvaniko vodafone ke minimata dorean!!orea!!ti trexi ise kala..ego ime arosty ke kathe mera poly meto kano a okros kala ine sagapo.Mili

 2. 684796876 says:

  Ama sou irthe minima kane anapanditi apou pou nane moro mou…Mili

 3. dorian otr says:

  Vodafone 555 Blue
  0696440511

Leave a Reply

© 2010 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress