Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Photo & Video » The Voice of Albania (Video)

Shiko The Voice of Albania

Shiko The Voice of Albania

Shiko video “The Voice of Albania” live online te show talenteve, qe nis nga mbrëmja e së premtes rrugëtimin prej 17 javësh në kërkim të zërit të Shqipërisë.

“Pas një interesimi kaq të madh që kemi patur në Shqipëri, Kosovë e Maqedoni, ju garantojmë një spektakël të mrekullueshëm i The Voice of Albania live. Katër personalitetet e muzikës do ta kenë të vështirë për të përzgjedhur zërat, por edhe publiku nuk do ta ketë të lehtë”, shprehet Rezart Aga, autori i spektaklit.

Shiko The Voice of Albania video online

Janë katër trajnerët që do të përzgjedhin artistët ne The Voice of Albania dhe më pas do t’i bëjnë ata pjesë të grupeve të tyre për të vazhduar garën që do të përzgjedhin më të mirin. Janë katër zëra të njohur në Shqipëri e jo vetëm: Miriam Cami, Elton Deda, Alma Bektashi dhe Sidrit Bejleri.

KLIKO KETU DHE SHIKO EDICIONIN THE VOICE OF ALBANIA VIDEO ONLINE

Ju mund ta shiko live ne Top Channel Tv programin muzikor The Voice of Albania online ne internet.

“The voice of Albania” “Do të jetë autentik, i thjeshte per tu kuptuar dhe bukur per tu shijuar që të jetë i gatshëm për të mësuar, bashkëpunuar. “Ky program shikon anën cilësore të talenteve, në familjet e çdo shqiptari do të krijohet një emocion i veçantë.” (Lezha.eu)

1 Comment

  1. egeta says:

    kam deshir te madhe qe te futem ne THE VVOICE OF ALBANIA

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress