Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Photo & Video » X Factor Albania (Video)

Shiko X Factor Albania

Shiko X Factor Albania

Shiko X Factor Albania video online. “X Factor Albania” në Tv Klan. X Factor Albania eshte nje program qe synon te promovoje talente te reja ne muzike.

Quhet X Factor Albania sepse cdo talent ka nje element X qe e ben ate origjinal, te vecante e te diferencuar nga njerezit e zakonshem. Zera mbreselenes, te rinj qe aspirojne te bejne endrren e tyre realitet, te tjere te zhgenjyer per mundesine e munguar per te treguar deri me sot talentin e tyre, nxenes, studente, njerez me profesione te ndryshme, paten shansin e madh per te kenduar ne evenimentin me te madh muzikor “X-Factor Albania”.

Shiko X Factor Albania video online

Ka nisur keshtu gara per te zbuluar Factorin X mes te talentuarve shqiptare, ku marrin pjese talente nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia dhe e gjithe diaspora per audicionin. Surpriza e X Factor Albania nje spektakel me shume ritem, energji, me emocione, te qeshura dhe lot, ka mberthyer njerezit perpara ekranit ne shiko Tv Klan, duke arritur keshtu nje audience maksimale.

KLIKO KETU DHE SHIKO PROGRAMIN MUZIKOR X FACTOR ALBANIA VIDEO ONLINE

X Factor Albania eshte absolutisht formati me i ndjekur i momentit qe prodhon yje ne muzike, ne me shume se 50 shtete te botes, duke u renditur si programi me I shikuar ne Prime-Time ne secilin vend me shifra rekord. Harrojini programet e meparshme te talenteve muzikore qe jane bere ne Shqiperi, prisni “X Factor Albania”, sepse per here te pare vjen ekskluzivisht per publikun shqiptar nje format i blere me te drejta te plota nga kompania meme “FremantleMedia”.

Fakti qe formati eshte i kontraktuar per tu prodhuar ne versionin shqiptar, do te thote sukses i njejte dhe i padiskutueshem si kudo, sepse ky super produksion kombetar do te vije me te njejten cilesi, profesionalizem dhe realizim televiziv si ne cdo shtet tjeter qe eshte zhvilluar dhe po zhvillohet. (Lezha.eu)

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress