Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » ShowBiz » Zajmina Vasjari foto pa te brendshme si Angela Martini

Zajmina Vasjari foto pa te brendshme si Angela Martini

Zajmina Vasjari foto pa te brendshme si Angela Martini

Zajmina Vasjari ka provokuar më së shumti kohëve të fundit dhe këtë gjë e dëshmojnë imazhet e nxehta duke dale ne foto pa te brendshme.

Fiziku, linjat trupore, nxjerrja e hireve është një tabu të cilën jo çdo këngëtare është në gjendje ta bëjë, por jo Zajmina foto nudo.

Zajmina Vasjari foto pa te brendshme si Angela Martini

E gjendur para publikut shqiptar në diskotekën Enjoy, Zajmina Vasjari ka dale pa breke me një fund, i cili në pjesën e poshtme ka qenë i hapur nga këmba e majtë, saqë nuk ka mundur të mbulojë pjesët intime të këngëtares, e cila si duket synim ka pasur të çmendë publiku, dhe qëllimit ia ka arritur!

Sa për pjesën lart, ajo është mjaftuar vetëm me sutjena, duke kursyer paratë për të blerë bluza, që në fund të fundit vetëm sa mbulojnë ato që nuk është keq të rrinë gjithmonë zbuluar.

Gjithashtu dhe kengetarja Genta Ismaili eshte shfaqur pa te brendshme ne Video Fest Muzikor 2012.

Foto Zajmina Vasjari pa breke

Zajmina Vasjari.1

Zajmina Vasjari.1

Zajmina Vasjari.2

Zajmina Vasjari.2

Zajmina Vasjari.3

Zajmina Vasjari.3

Leave a Reply

© 2013 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress