Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Radio & Television » Zeri i Amerikes Tv

Shiko Zeri i Amerikes Tv Live

Shiko Zeri i Amerikes Tv Live

Shiko Zeri i Amerikes live lajme shqip falas online. Televizioni Zeri i Amerikes live ne internet, kanali televiziv shqiptar Zeri i Amerikes Tv per ju falas.

Shiko Zeri i Amerikes Tv live lajme shqip

Zeri i Amerikes: Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më te ndryshme. Njihuni me zhvillimet më të rëndësishme në vendin tuaj dhe mendimet e analistëve rreth tyre.

KLIKO KETU DHE SHIKO ZERI I AMERIKES TV LIVE LAJME SHQIP

Zeri i Amerikes, i cili i filloi transmetimet në vitin 1942, është një shërbim transmetimesh ndërkombëtare i formatit multimedia që financohet nga qeveria amerikane përmes Bordit të Guvernatorëve për Transmetimet. Zeri i Amerikes transmeton çdo javë rreth 1500 orë lajme, informacione, programe edukimi dhe kulturore për një audiencë që vlerësohet në 125 milion njerëz në të gjithë botën.

Leave a Reply

© 2012 Lezha Online · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress